2 Recenze SKU: e54581

XM330+2235E AHD/TVI/CVI/CVBS Metal Bullet IP Kamera 1080N 960H 1920*1080 IP66 Vodotěsné NightVision CCTV Bezpečnostní

Skladem


Software ke Stažení: http://www.xiongmaitech.com/en/index.php/service/down/83 Otevřete Platdorm(SDK): http://open.xmeye.net/en/ Pokud potřebujete NVR nebo Power Adaper ,můžete Kliknout na obrázek! NVR Napájecí Adaptér Modul Řešení, Klikněte na Obrázek, Získat Více Detailů Napájecí Kabel Produktu, Vliv výrobního procesu

1. Výrobní linka(Sestava)

2. Stárnutí zkouška(4 hodiny)

3. výrobní zkoušky(1. plná kontrola krok,testování jeden po druhém)

4. QC test(2. plná kontrola,testování jeden po druhém)

5. Balení - Dodávka

Platba

1. I f budete mít jakékoliv problémy, platby,prosím kontaktujte nás,jsme továrně, Máme schopnost poskytovat vysoce kvalitní produkty a konkurenceschopné ceny !

2. Pokud potřebujete koupit více zboží, ale cena je velmi levné, prosím, kontaktujte nás!

3. My vám může poskytnout kompletní sadu video dohled produktů,takže pokud chcete některé výrobky ,ale nemůžete najít v našem obchodě,prosím, kontaktujte nás!

Doprava

1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů.

2. Pokud máte své vlastní Logistické agent,řekněte nám, budeme mít produkt k dispozici.

3. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů po zaplacení, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.

4. Kupující odpovědi (v případě) všechny daně nebo DPH za žádných okolností.

Záruka a Záruka

1.30 Dnů Peníze Zpět Záruka

Pokud nejste spokojeni s položky zakoupené od nás. Prosím, informujte nás prosím písemně do 30 dnů od obdržení zboží. Budeme vás k návratu a vrácení položky. Vezměte prosím na vědomí, že plakáty / celní poplatky(pokud existuje) strávili v takovém pořadí jsou na náklady zákazníka.

2.Zdarma Náhradní

Pokud obdržíte ne-tak-je popsáno (např. vadný, nesprávný, část chybí) položky, prosím, kontaktujte nás, když se dostanete na položku. Zajistíme náhradní jakmile případě je potvrzena.

3.Dodavatelé Záruka

Nabízíme JEDEN ROK záruka na tento produkt. Pokud váš položka má jakékoli záruky problém, prosím, kontaktujte nás pro uspokojivé řešení.Kupující by měl nést náklady na dopravu pro návrat.

Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Služby Zákazníkům 1. Zaručujeme, že všechny naše položky jsou ", jak uvedl," v jejich popisy. Usilujeme o 100% spokojenost zákazníka na každém prodeji máme kompletní. 2. Naše produkty jsou přímo z továrny, není blízký člověk, žádné vysoké značky, takže jsme schopni poskytnout kvalitní zboží, ale velmi konkurenční cenu. 3. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás jako první, většina z nich odpověděl ve 12 obchodních hodin.

Jiné politiky

1. Zaručujeme, že všechny naše položky jsou ", jak uvedl," v jejich popisy. Usilujeme o 100% spokojenost zákazníka na každém prodeji máme kompletní.

2. Naše produkty jsou přímo z továrny, není blízký člověk, žádné vysoké značky, takže jsme schopni poskytnout kvalitní zboží, ale velmi konkurenční cenu.

3. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás jako první, většina z nich odpověděl ve 12 obchodních hodin.

Zpětná vazba

1. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. 2. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

367.92 Kč 427.81 Kč

Sdílet

Aiwit Fotoaparát, Domácí Bezpečnostní Kamerový Systém Bezdrátové Onif, Fotoaparát Secur, Besder Kamery Ip, 1080p Ahd Kamera, Kamera Sdi, 6 Cctv Kamerový Systém, Kamera Sledovala, Dahua, Kamera Dahua Wifi.

Objektiv (mm) 2,8 mm
Nástěnný Držák Strana
Rozměry (L x W x D)(mm) 10*10*21 cm
Připojení Uzavřený Systém/CCTV Pevné
Instalace Strop
IR Vzdálenost(m) 15M
TF Karty NIC
Síťové Rozhraní NIC
Styl Bullet Kamera
Megapixelů 2MP
Podporované Operační Systémy No
Minimální Osvětlení(Lux) 0.01 Lux
Spotřeba Energie(W) <8W
Napájení Normální
Senzor CMOS
Skladování NIC
Typ AHD Kamery
Technologie Infračervené
Napájení(V) DC 12V
Číslo Modelu LTAA-32DSX
Značka VOLDRELI
S Vysokým Rozlišením 2.0 Megapixelů
Zorný Úhel 90°
barva Bílá
Speciální Funkce Vodotěsný / Odolný Proti Povětrnostním Vlivům
Audio Výstup NIC
Vyhledávání