1 Recenze SKU: e5399

12V 10Ah Velká kapacita 18650 li-lon baterie 12.6 V 10000mAh s PCB Rada pro Ochranu drát+DC5.5*2.1

Skladem


[ parametry produktu ] ●Baterie Model : 18650 ●jedné baterie napětí: 3.7 V ●Single kapacita baterie: 2000mAh ●Kombinace metody: 3strings evropy5 ●Kombinovaná kapacita: 10000mAh ●Baterie velikost: 95*70*57mm ●Celková hmotnost: 750g Interní BMS obvod ochrany: přetížení, přes-vybití, nadproudu, zkratu ochrana.Přepravní list: 12V 10 baterie, balení 1 KS

Lithiová baterie údržba a varování

1. není třeba zajištění je provedeno pokaždé, elektřiny a pak účtovat;

2. Období (doporučení do dvou měsíců), ochranný obvod pro ovládání hluboko poplatek dát pod baterii změnit statistiky, ale to není zvýšit skutečná kapacita baterie.

3. Dlouhodobé bez baterie, by měly být umístěny na chladném místě, aby se oslabit své vlastní vnitřní pasivní rychlost reakce.

4. Ochranný obvod je také schopen sledovat samovybíjení baterie, dlouho-termín bez baterie by měly být účtovány určité množství energie uložené v baterii, aby se zabránilo self-vypouštění nadměrné vést k nadměrné vypouštění poškození.

5. Nerozebírejte modifikace, ne kolize, gravitace / squeeze.

6. Zakázat použití více vody v mokrých místech.

7. zakázat použití ve vysoké teplotě oblastech.

Znalosti o bezpečném používání lithiových baterií

Předtím, než jsme se dát lithium baterie jako zdroj energie, existuje mnoho věcí, které si zaslouží naše pochopení.Nic není důležitější než bezpečnost, bez ohledu na to, jaký druh baterie, že bychom se měli podívat se na ně opatrně, protože když jsou plné energie, když je plně nabitá.

Lithium má nejvyšší hustotu energie, ale mají také mnoho jedinečných funkcí, musíme udělat více pro jeho zvláštní bezpečnostní pokyny, než začnete zkoumat další aspekty lithium pochopit tyto bezpečnostní problémy jsou velmi důležité.

Obecně platí, že pokud vypočtená správně pochopit lithium baterie nabíječka lithium baterie složky Číslo (týká velké části lithium tím, že několik malých, jeden lithium složka), můžete přizpůsobit lithium-iontová baterie (Li-ion) a polymerace byla lithiové baterie (Li-Poly) nabíjení potřeb.Pamatujte si, že nemají přijít do lithium baterie nabíječka pro nabíjení dobíjecí nikl-kadmium (Ni-Cd) a nikl-metal-hydridové (Ni-MH)!To je velmi nebezpečná věc! ! !Dobíjecí lithium baterie využívají lithium je součástí nejnebezpečnější, když je žádost o lithium dobíjecí lithium dobíjecí extrémní pozornost na případ, správné nabíjecí napětí je velmi důležité!V případě, že nabíječka je používán nesprávně, může způsobit lithium baterie přeplatek a způsobit výbuch!Několik posledních zpráv z požárů způsobených lithiové baterie, takže odpovědný postoj lithium baterie nabíjení provoz.

Zde jsou některé pokyny pro baterie lithium, nabíjení a použití:

1, s použitím osvědčené lithium nabíječka může být použit bezpečně.

2. Ujistěte se, že máte správně nastavit parametry napětí nebo počet kusů lithium baterie nabíječka výše, pokud nevíte, jak nastavit, prosím koupit jeden, víte, jak nastavit lithium baterie, nabíječka, nebo To není k použití lithiové baterie, aby se zabránilo explozi při nabíjení.

3, lithia při nabíjení někoho, kdo musí být přítomen, ne v přítomnosti lithia, když nikdo není nabitá, jakmile to bylo pro tento důvod, že dům s auto hořet, a pamatovat si, pamatovat.

4, během nabíjení Prosím, připravte vhodnou platformu umístit své nabíječka a lithium, lithium, jak zajistit, že když nehodu nezpůsobí výbuch nebo vážné poškození a nebezpečí požáru.Do rezervního prostoru požáru, požární prevence.

5. Ne být obviněn z překročení kapacity baterie aktuální, v opačném případě výbuchu a požáru je pravděpodobně dojít.

6. Pokud rozšíření jevu dochází při nabíjení lithium, když je v teple, ne zlomit to.Lithiová baterie na slané vodě, po ochlazení, opatrně sloupněte kůži a pak baterii zpět do nálevu, než to může být bezpečně dát na otázku v lithium koše.

7, když lithium těžce zasažen, snad baterie se nezdá poškozen, ale přesto buďte opatrní, aby lithiové baterie na bezpečném místě, aby stát po dobu alespoň 20 minut, aby zajistily, že žádné poškození lithium opravdu žádné nebezpečí výbuchu.V leteckém odvětví, model, existuje několik příkladů v požáry lithium-poháněl letadla dojde k chybě dojít, majitel letadla, tělo hodil do auta, a pak výbuch vypadal, že nemá žádné poškození interiéru byly poškozeny, ale skutečný výskyt lithia v autě celý lehká auta jsou spáleny.

8 Dobíjení lithium v otevřené vzdušné místo, protože pokud je to pravda prasknutí s lithiovou baterií výbuchu, nebezpečí škodlivých výparů a látek bude unikat z baterie.

525.89 Kč 939.10 Kč

Sdílet

18650 Baterie Pcb, 36v 10ah, 12v 20ah Baterie, Mb102, 12v Baterie Lithium, Lifepo4 10ah Usb, Baterie Mn, 18650 Baterie Recharg, Vysoké Lifepo4 Battery Pack, 12 V Baterie.

Značka MALÉ DOUPĚ
Hmotnost 750g
Typ Li-ion
Nominální Kapacita 10000mAh
Velikost 95*57*70mm
Napětí 12v
Číslo Modelu 12V10A
Vyhledávání