0 Recenze SKU: e5365

Nové Mini Ruku Teplejší Zimní Opakovaně použitelný Gel Hand Teplejší 1ks Roztomilé Tištěné Okamžité Vytápění Ruce Teplejší Pro Zimní Pokles Lodní dopravy

Skladem


Nové Mini Ruku Teplejší Zimní Opakovaně použitelný Gel Hand Teplejší 1ks Roztomilé Tištěné Okamžité Vytápění Ruce Teplejší Pro Zimní Drop Shipping Funkce:

1. 100% nové a vysoce kvalitní

2. Ideální pro chladné dny a chladné dny v kanceláři nebo doma.

3. Použití při lyžování nebo v chladném počasí a také jen, když jste doma.

4. Warm up okamžitě, udržet si toasty teple asi půl hodiny.

5. Gel pad, který krystalizuje jednou kovový disk kliknutí uvolňuje teplo.

6. Opakovaně použitelné, vařit v pánvi s vařící vodou po dobu 10-15 minut.

Jak používat:

1. Platnost aktivovat topné desky. Železné desky je velmi tvrdohlavý a vy budete muset stiskněte a podržte střed.

2. Plechového materiálu chemicky reaguje s kapalinou a vzniká teplo (tuhnutí kapaliny) jako produkt začne generovat teplo.

3. Po koagulaci, umístěte sáček do vroucí vody a teplo po dobu 3 až 5 minut. Jakmile je má byly rozpuštěné, to může být znovu použit.

Specifikace:

Materiál: Gel+PVC

Topení čas: 0,5 hodiny

Topení teplota: 20-55 ° Celsia

Velikost: jak je znázorněno

Styl: Náhodný

Množství: 1 ks

1 x Hand Teplejší

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

124.17 Kč 200.13 Kč

Sdílet

Roztomilý Vody Ruční Teplejší, Ruku Na Vlak, Gel Hand Teplejší, Coaster Cup Teplejší, Módní Handwarmer, Gallie Gel Tiskové Desky, Pruhované Ruku Teplejší, Ruční Ohřívač, Gelové Ohřívače, Ruku Teplejší.

Podpora Dropshipping
Původ KN(Původu)
Funkce 3 Roztomilý
Topení teplota
Doba ohřevu
Množství
Materiál
Funkce 2 Opakovaně použitelné
Funkce 1 Vysoce Kvalitní
Styl
Vyhledávání