0 Recenze SKU: e53298

Skyzone TX-5D TX5D FPV 5.8 Ghz 600mW 32 Kanálový HDMI k AV Bezdrátový Vysílač Modul 5,8 G pro RC MultiCopter DJI

Skladem


Skyzone TX-5D FPV 5.8 Ghz 600mW 32 Kanálový HDMI k AV Bezdrátový Vysílač Modul 5,8 G pro RC MultiCopter DJI

Modulate: Širokopásmové FM Modulovat Video Formát: NTSC/PAL Pracovní frekvence: 5,8 Ghz Frekvence bodu: 32 příkon: 7.4-16V (3S Lipo navrhl) Pracovní proud: 250mA při 12V Video šířka pásma: 8MHz Audio kódování: 6.5 MHz Podpora Vstup: HDMI AV Audio Vstup HDMI: 720 x 576/720 x 480 PX Hmotnost: 28g zisk Antény: 2dbm Anténa Konektor RPSMA Konektor Rozměr: 63*42*12 mm (není součástí balení antény) příklady Použití:

1. Když video vstup spínače se změní na HDMI, zařízení je v HDMI vstup funkce. Můžete připojit výstup HDMI zařízení a zapněte signál HDMI do CVBS před odesláním.

2. Když video vstup spínač otočí do CAM, gear je v CVBS vstup funkce. Můžete odeslat výstup CVBS signál z fotoaparátu přímo.

3. Když video vstup spínač otočí do MCU, HDMI a CVBS obousměrné video vstup signálu ve stejnou dobu. Výchozí je HDMI vstup, spojení s letouny dálkové ovládání přijímač s PPM line, poskytuje video vstupní kanál na dálkové ovládání pro větrací kanál přepnout.

4. Když je zařízení připojeno pomocí letadel dálkové ovládání pomocí PPM-line, můžete přepnout kanál ve vzduchu.

5. Při práci s RC800, můžete se připojit RC800 s dálkovým ovládáním k dosažení kanál synchronizace nastavení. Poznámka: funkce 3-5 může pracovat na FUTABA dálkové ovládání. Funkce: Při otáčení video vstup přepněte na HDMI, modul je v HDMI vstup funkce. Uživatel může připojit modul k výstupu HDMI zařízení a zapněte HDMI signálu do signálu CVBS. Při otáčení video vstup spínače CAM modul je v CVBS vstup funkce. Uživatel může vyslat CVBS signál z fotoaparátu přímo. Při otáčení video vstup přepnout do MCU, modul je v HDMI A CVBS vstup ve stejnou dobu funkce.Výchozí je HDMI vstup. Uživatel si může vybrat vstupní signál do vysílače přes PPM drátu. Uživatel si může vybrat různé výstupní kanály, rozhlasové vysílače, prostřednictvím PPM drátu. Při použití modulu s RC800, může uživatel připojit RC800 s vysílačem nastavit synchronizaci kanálu. Lze použít pro HD zařízení, které s mini HIMD rozhraní derectly Mini velikosti a má dobrou stabilitu Frekvenční Rozsah:

1 x Vysílač 1 x 2db anténa 1 x mini HDMI Vstup kabelu 1 x vstup signálu kabelové

1. Můžeme přijmout, T/T , Western Union a Money Order,nejlepší způsob je přímé on-line platby,můžete si sami zvolit. Pokud chcete, aby ostatní platební podmínky, dejte nám prosím přesně, než když si objednáte.

2. Plná platba musí být provedena do 7 dnů po objednávce, nebo bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému.

3. e surMake, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa,psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace.

4.Budeme posílat zboží do 3 pracovních dnů po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen.

5.Kupující jsou zodpovědní za veškeré pojištění ,problémy a škody, které způsobil tím, přepravní služby, jako nehody, zpoždění nebo jiné problémy. Kromě toho, kupující by měl být zodpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek. (pokud chcete deklarovat zboží jako jiné položky jméno, nebo zadejte hodnotu pro vlastní prosím, informujte nás při objednávce)

1. Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a musíte nás kontaktovat do 24 hodin od obdržení vašeho nákupu

2. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping.

3. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. Muži z vady nejsou zaručené, jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále.

4. Pro všechny položky,prosím, poslat EMS nebo místní příspěvek, když poslat zpět.

1.Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží.

2.Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.

3.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.Děkuji vám za pochopení!

Jsme poctivý prodejce na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz. Veškeré naše zboží pochází z Číny s vysokou kvalitou.

Pokud máte nějaké problémy, jsme velmi rádi, pokud můžete, kontaktujte nás.Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.Doufám, že máte dobrou spolupráci s vámi na dlouhou dobu.

925.11 Kč 973.74 Kč

Sdílet

Mega Pro, Arduino Mega Pro, Arduino Pinout, Mega2560, Arduino Mega2560, Emb, čipu Atmega2560, Arduino Mega, Tqfp100, šperky Prsten Z Nerezové Oceli.

Číslo Modelu TX-5D
Pro Typ Vozidla Letadla
Materiál EVA
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Značka Skyzone
RC Díly A Accs Rádiové Systémy
Vyhledávání