0 Recenze SKU: e531

Plné Náměstí 5D Kolo Diamond Malování Kit S hodinovým Mechanismem Cross stitch Diamond Výšivky Mozaika Kůň Dárek HA022

Skladem


Sada Obsahuje: -Tkaniny vytištěno s designem graf -Barevné diamanty -Bod Vrtačka Pero -Drill Zásobník, Vosk ,Hodiny M echanism

Poznámka: Naše diamond obraz je semi-hotové, nezahrnují rámu. Budeme poskytovat diamond výšivky nástroje pro vaši značku. I když naše výrobky nejsou nejlevnější, ale kvalita našich výrobků je ten nejlepší! Když ji dokončíte, můžete si vzít fotografie vašich obrazů a poslat nám to, budeme sdílet, ti s jinými zákazníky po celém světě. Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 HVĚZD. Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.PROSÍM, zanechte nám 1,2,3,4 hvězdy, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

148.79 Kč 198.25 Kč

Sdílet

Mozaika Hodiny Kit, Diamond Výšivky Hodinky, Hodiny Výšivky, Diamond Malování Hodiny X50, 5d Hodiny, Hodiny Diamond Výšivky, Diamond Kit, Diamond Malování Hodiny Uzequ, Diamond Malování Hodiny Obrázek, Diamond Malování Madonna Hodiny.

Diamantový Tvar Náměstí/Kolo
Typ Velkoobchod Ano(>50 Ks)
factory outlet Rychlé Dodání
Vkládání Oblasti Plné
Styl Evropský a Americký Styl
Diamant typ 3D,5D
Kvalitní výrobek Vynikající
Rám No
Vnější Obal Barevné Krabici
Značka kexinzu
Plátno Způsob Balení Srolované
Materiál Pryskyřice
Sada Typ Ano
Rychlost dodání high-speed
Formulář Jeden
Použití Obrazy
Počet Barev 30-45
barva Podle obrázku
Vzor Typu Zvíře
Po-Prodejní Servis Vynikající
Vyhledávání