2 Recenze SKU: e5290

Sinosmart 6.2/9/9.7/10.1 palcový tvrzeného skla screen protector Premium clear anti-finger print výbuchu

Skladem


Vítejte na NEJLEPŠÍ auto CO., Ltd., profesionální továrna auto auto elektronických výrobků, zejména všechny druhy in-dash auto GPS navigace, přehrávač, auto zadní pohled/ reverse kamera, DVR. Můžeme nabídnout směs objednávek a velká sleva pro prodejce, velkoobchody. Spolupracujeme s mnoha prodejců z Evropy, Jižní Ameriky a Austrálie. Vítejte prodejce, velkoobchodník, kontaktujte nás pro speciální požadavek. Více si koupit další slevy máte ^_^.

Naše záruka na výrobek je jeden rok, a servisní životnost. Pokud jste nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, a sdílet fotografie na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz, budeme prodloužit záruku na 2 roky.

Popis:

Materiál: Tvrzené sklo Velikost: 6.2 palců(135*71 mm) 9 cm(198 x 112 mm), 9.7 palců(194*146mm) 10 palců( 222 x 125 mm) Tvrdost: 9H Tloušťka: 0,3 mm

Standardní Funkce:

Tvrzené Sklo Navigační Screen Protector / Auto GPS Systém displej Chránič S vysokým rozlišením vám jasný a pravdivý pomocí zkušenosti. Nepromokavé Schopnosti: Obsahuje oleofobní povlak vrstva,když je obrazovka špinavá, jen jemně otřete; odmítnout špinavé obrazovky, aby vám vyčistit obrazovku Proti poškrábání, tvrdost 9H, takže žádné zbytky, když se vyměnit nebo odstranit, Anti-Otisků prstů, Anti-exploze, Anti-olej;Automatické Adsorpce Žádné zbytky po odstranění, 0,3 MM ultra tenké nebude mít vliv na citlivost, hladký dojemný pocit

Speciální funkce

anti-otisků prstů

výbuchu-důkaz

odolné proti poškrábání

Produkt show

Osvědčení o SINOSMART

SINOSMART je registrovaná obchodní značka v hlavní obchodní oblasti světa. Všechny SINOSMART výrobky jsou vyrobeny podle kvality a bezpečnostní normy USA a Evropské Unie.

Továrna ukázat

191.78 Kč 208.48 Kč

Sdílet

Multimediální Zrcadlo, Autorádio Vesta, Fotoaparát Sinosmart, E60 Pdc, Automobilový Multimediální, Fabia Zrcátko, E53 Rádio, E39 Multimediální, Makedonie, Sinosmart.

Nálepka Umístění Středové Konzole
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)
Vyhledávání