4 Recenze SKU: e5286

G89 Stich Cross Stitch Soupravy Craft Balíčky Bavlněné Tkaniny Nit Počítat Nové Vzory Vyšívání, Výšivky Cross-Šití

Skladem


Vzhledem k vysoké přepravní náklady, všechny sestavy jsou bez originálního balení. OPP se používají plastové sáčky místo.

Všechny cross stith soupravy jsou počítány. Nejsou vyražené nebo tištěné.

Specifikace: Tkanina Barva:B KHAKI Colth Materiál:Bavlněné plátno Velikost:46*64 cm(14CT) Nit Materiál:100% Bavlna Počet Mřížek:196*296 Šití:Použijte 2 prameny výšivky, 1 pramen pro backstitches Rysy: 1. Přírodní ekologická bavlna, kvalitní výšivky. 2. Vlákna bavlny jsou měkké a světlé bez vyblednutí, a oni jsou snadné, aby se stal fuzzing nebo rozbité. 3. Kovové jehly jsou trvanlivé a snadné pro vás vlákno. 4. To vám přinese velký smysl pro zábavu a úspěch při dokončení výšivky. 5. Když ji dokončíte, můžete zarámovat a pověsit na zeď, jak ukázal v obrazech. To bude zdobit váš dům velmi dobře. Poznámka: 1. Barva této položky může být trochu odlišný od monitory nejsou kalibrovány stejně. A barva tkaniny může být stejný jako na obrázku.Naleznete skutečný produkt. 2. Rám ukázal na obrázku není v ceně. Balíček obsahuje: 1 x Vyšívané plátno 1 x HD Barevné Grafu 2 x Jehly, Barvy Bavlněných Nití

283.61 Kč 354.56 Kč

Sdílet

Aida Cross Stitch Tkaniny, Radost Neděli, Cross Stitch Kit, Křížkové, 5d Diamond Malování Mír, Počítá Croos Steh, Ancor Vyšívací Nit, řemeslo Diy Kit, Cross Stich Nastavit, Dmc Nit.

Materiál 100% Bavlna
Typ Aida Hadříkem
Původ KN(Původu)
Vzor Typu Kreslený
Použití Obrazy
Rám No
Styl Pastorační
Plátno Způsob Balení Složené
Vnější Obal Další
Vyhledávání