0 Recenze SKU: e5196

AAA LCD displej pro iPhone 6S Kompletně nainstalován LCD touch screen digitizer Zcela nahrazuje obrazovku, Reproduktor, Fotoaparát

Skladem


Nainstalujte video odkaz z youtube: https://www.youtube.com/watch?v=vtNaxqP7gF8&t=55s Prosím, ujistěte se, že určit svůj model zařízení správně před nákupem. Kompatibilní Model: Pro iphone 6S 4.7 (A1522 A1524 A1593) Popis: Kompletní pre-smontované LCD dotykové obrazovky, aby váš přístroj opravy mnohem jednodušší! Každá obrazovka je testována před odesláním, aby zajistily, 100% funkčnost. Pojďte s proximity sensor, sluchátko, reproduktor a přední kameru, což usnadňuje instalaci Nahradit a opravit vadné obrazovky: problémy se zobrazením, mrtvé pixely, popraskané LCD obrazovky, špatné barvy otázky. BEZ home tlačítka, které je potřeba převést tlačítko sestava ze starého displeje udržet Touch ID. Velmi doporučuji profesionální instalaci. DIY není tak jednoduché, prosím, postupujte směrem. Pečlivě postupujte podle pokynů a Youtube videa během instalace. Balíček zahrnuje: 1 x LCD Montáž s Díly 1 x Screen Protector(Dárek Zdarma) 1 x Oprava Nástroje Kit(Profesionální Sada - 10 Ks) 1 x Screen Protector(Dárek Zdarma) 1 x Návod k obsluze

Vezměte Laskavě Na Vědomí 1. Před instalací: Prosím otestovat funkčnost první před instalací. Suché testování je vyžadován před tím, než plně instalaci náhradního dílu. Selhání na suché test před instalací ruší všechny záruky. Buďte opatrní:flex kabel obrazovky je velmi citlivé a snadno se poškodí. Zacházejte opatrně. 2. Žádné pokyny jsou poskytovány pro tuto položku. To není snadný úkol pro někoho, kdo nemá vůbec žádné zkušenosti. Prosím, musí hledat video o tom, nahradit LCD z Youtube se dozvíte, jak to udělat. 3. Doporučujeme Profesionální Instalace: Profesionální instalace je vysoce doporučeno. Budeme nenese odpovědnost za jakékoli škody na vašem mobilní telefon/mobilní telefon, který vám může způsobit v průběhu mění náhradní díly.

Poznámka: 1. Pokud nejste profesionální,důrazně doporučujeme, že se budete dívat na funkční video na YOUTUBE před instalací. nebo referenční manuál. 2. Odpojte kabel baterie před instalací nebo ujistěte se, že váš telefon je vypnutý. 3. Prosím, označte umístění každého šroubu, když jste vyšroubovat šrouby. Protože existuje mnoho šroubů v různých velikostech,pokud šrouby jsou umístěny do špatné díry,pak se na obrazovce může být poškozen. 4. Prosím, připojte flex kabel jeden po druhém, a ujistěte se, že všechny konektoru dobře sedí.Flex kabel musí být řádně připojen s "klepněte na tlačítko" zvuk. 5. Po připojení flex kabelu,prosím, zkontrolujte LCD displej, aby se ujistil, flex kabely jsou v dobrém stavu a bez nečistot na konektoru. 6. Touch ID a identifikace otisků prstů mohou fungovat pouze na své původní domovské tlačítko.Budete muset převést tlačítko domů od své původní obrazovku pro novou. 7. Pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás přímo,Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl,díky. FAQ: 1. Obrazovka je prázdná/ne osvětlení/má bílé čáry po instalaci -Pokud obrazovka není možné zapnout, je to hlavně kvůli LCD konektor není plně nainstalován, nebo má volné. Když se to stalo, pronájem zkuste znovu nainstalovat konektory pro několikrát. Po instalaci obrazovka, prosím, stiskněte tlačítko napájení a tlačítko home po dobu 10 sekund pro obnovení obrazovky. -Při instalaci telefonu, displej datový kabel může pop z jeho konektoru. To může mít za následek bílé čáry nebo prázdná obrazovka při zapnutí telefonu zpět. Pokud se to stane, prosím, jednoduše připojte kabel a napájecí cyklus na vašem telefonu. Nejlepší způsob, jak pro vypnutí a zapnutí telefonu je odpojte a znovu připojte konektor baterie. 2. Displej byl instalován a fungoval v pohodě na pár dní/týdnů, ale dotyková funkce nefunguje dobře -je To proto, že digitizéru kabel může ztratit připojení, pokud není zapojen pevně, můžete přenést pěny, která se připojuje k zadní části původního digitizéru kabel konektor na nové, které mohou ujistěte se, že konektor zůstane připojení k desce logiky. -Druhý důvod způsobuje dotyková funkce nefunguje, může to být baterie. Prosím, zkontrolujte, zda baterie je oteklé, nebo ne. Pokud ano, je pravděpodobné, že digitizéru kabel konektor bude uvolnit po obrazovce je sestaven. Kromě toho, oteklé baterie má vysokou možnost, že způsobí přehřátí nebo výbuchu. Proto, důrazně doporučujeme, abyste baterii vyměnit za těchto okolností. 3. Přední čelí fotoaparát nefunguje-přední čelí fotoaparát má konektor připojení k desce logiky. Prosím, ujistěte se, že je plně připojen. Budete také potřebovat, aby re-power telefon aktivní funkce přední čelí fotoaparát. 4. Tlačítko home nefunguje-tlačítko domů musí být připojen ke kovové desce a pak kabel na kovové desky musí být instalovány na desce logiky. Prosím, ujistěte se, že oba konektory jsou plně vybavené a prosím opatrně namontujte konektory.aby nedošlo k poškození konektoru.

415.08 Kč

Sdílet

Displej Zadní Pohled, Apple I Phone 6 Zobrazení, Psvita Obrazovky Nahradit, Iphone 8 Plus Lcd Displej A Digitizer Shromáždění, Zadní Pohled Na Displej, Iphone 6s Displej Pásky, Displej Telefonu Nahradit, Iphone 6s Displej B, Zobrazení Iphon 11, Iphon 8 Plus Lcd.

barva Černá/Bílá
LCD Kit Ano
Rozlišení Displeje 1334x750
Záruka 12 Měsíců
Kompatibilní iPhone Model iPhone 6s
Převahu 100% Žádný Mrtvý Pixel
Položka Stav Nové
Černá/Bílá 4.7 palcový 5.5 palcový
Stupeň kvality Originální AAA+++
Skladové Zásoby Továrna, velké množství na skladě
Dotkněte Typ Obrazovky Kapacitní Displej
Kompatibilní Značka Apple iPhone
Použití Opravit své rozbité telefon
Displej > 3"
Barevná teplota(K) 6200K-7000K
Bringhtness(cd / ㎡) ±480 cd /
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
Německý Merck anti-otisků prstů, olej Vakuové sprej sprej je silný a efektivní anti-otisk prstu
Typ Lcd
Materiál TFT
Vyhledávání