2 Recenze SKU: e5131

Nabíječka baterií pro Sony NP-FW50,Kompatibilní s Sony Alpha NEX-5, NEX-3, NEX-C3, NEX-7, Alpha A55, Alpha A33

Skladem


Nabíječka baterií pro Sony NP-FW50,Kompatibilní s Sony Alpha NEX-5, NEX-3, NEX-C3, NEX-7, Alpha A55, Alpha A33

Efektivní: NP-FW50 rychlá nabíječka fungovat pro Sony NP-FW50 Baterie. Jsou zcela kompatibilní s těmito bateriemi. Vstup: AC100V-240V, Výstup: DC8.4V 600 ma. Naše nabíječka je druh univerzální nabíječka. Prosím, nedělejte nabíjení baterie pomocí vertikální zásuvky.

Bezpečnost: 100% OEM Kompatibilní - Splňuje nebo Převyšuje OEM Sony nabíječka specifikace. NP-FW50 rychlé nabíjení s automatickým konstantní proud ovládání se zabrání baterii z přebíjení, zkratu, a elektronický šok.

Přenosný: je To přenosné velikost umožňuje nosit kdekoliv v rámci vaší kabelky nebo kapsy. NP-FW50 rychlá nabíječka je běžně používané pro Back-up, Digitální fotografie, fotografie, Portrétní Fotografie, Cestování a další.

Snadné použití: ČERVENÉ světlo ukazuje, že baterie se nabíjí, Zelené světlo ukazuje, že je baterie plně nabitá.

NP-FW50 rychlá nabíječka baterií je nejvíce využívána zákazníky, kteří se považují za Příležitostný fotograf, Fotografické nadšence, Polo-profesionální fotograf, mezi ostatními.

Velikost: 90*45*20mm

barva: černá

Materiál: plast

Poznámka: Pro úspěšné a bezpečné nabití baterie, prosím, ujistěte se, že line up na správnou polaritu (kladný / záporný) před vložením baterie do nabíječky. Tuto nabíječku používejte pouze pro baterie, nelze účtovat přímo z fotoaparátu nebo videokamery.

Když si koupíte, prosím, potvrďte na konkrétní model fotoaparátu nebo baterie. Špatný nákup bude mít za následek nepoužitelnou.

Obsah Balení:

1 x Slim LCD Nabíječka

1 x Micro-USB

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

145.66 Kč 177.59 Kč

Sdílet

Ac Pw20, Očnice Sony Alpha Nex 5, Lcd Sony Alpha Nex 5n, Nabíječka Sony Np Fw50, 803448 Baterie, Baterie Np Fw50, Sony Np Fm50, Np Fw50 Nabíječka 4, Npfw50 Rychlá Nabíječka, Nikon Z6 Z7.

Číslo Modelu usb nabíječka rychlé nabíjení
Značka FGHGF
Displej No
Použití Další
Původ KN(Původu)
Balíček No
Inteligentní Nabíjení No
Typ USB
Výstupní Rozhraní USB Výstup
Rychlé nabíjení Ano
Certifikace NIC
Vyhledávání