2 Recenze SKU: e4766

Gear 5 Kapesní Přenosné DIY Spot Svářeč Mini Bodové Svařování Stroj, Niklové Desky 18650 Baterie Místě Svářeč S Typem-C portu

Skladem


Popis: svařovací stroj přesně ovládá výstupní proud MOS trubice přes jednočipový mikropočítač. Vysoké teploty více než 2000 stupňů je generován na svařování bod, aby se nikl list svařované pevně. Svařovací stroj sám má funkce, jako je ochrana proti přepětí, nízké napětí, ochrana, over-napětí ochrana, nad-tepelná ochrana. Inteligentní výstupní proud. To může být použit bezpečně, i když pájecí pero je při zkratu nedojde k poškození. Princip: Jak je znázorněno na obrázku, high-rychlosti ochrana systému je zabudovaný v mikrokontroléru. Když svařovací proud je příliš velký, ultra-high-speed srovnávací bude okamžitě vypnout výstup, jak je znázorněno červenou šipkou k dosažení účelu ochrany svářečky. Za normálních okolností, tato funkce modul nebude spouštět, Jakmile ochrana se spustí, zvednout pero, aby se automaticky uvolnit ochranu Specifikace: Název Produktu: Ruční Ploše Místo Svářeč Materiál: tvrdé slitiny hliníku Gear:1-5 Hmotnost: cca 480g Barva: černá shell, mosaz pájecí pero Velikost: 110 mm x 85 mm x 30 mm Vhodné pro 0,1 mm-0,15 mm niklování Vlastnosti: 1. automatická spoušť, odnímatelné pájecí pero, TYP-C nabíjení, ochrana proti zkratu Design: Robustní vzhled, lehký splash odolnost, pevné připojení, rozptyl pájecí pero, životnost 50.000 cyklů. 2. 0.1 smm nikl pás svařovací síla, ocelové shell 18650 baterie montáž. Pro velké monomery, hliníková elektroda musí být svařeny po zapnutí na nikl, a svařování je o 800 bodů. 3. Podpora svařování při nabíjení, teoreticky neomezené životnosti baterie , kapacita baterie je cca 5AH. 4. Lithiová baterie ochrana. První generace tohoto produktu využívá 50% vybití metoda pro ochranu Keng baterie. Stávající druhé generace produktů, použijte způsob nabíjení 4,2 V místo 4,25 V. Při předcházení plné nabití, vyhýbá se potíže dobíjení a čekání pro každé použití. 5. Nízké napětí ochrana pracovní napětí platformě power souboru baterie je užší než u běžné Keng baterie. Tato svářečka přijímá strategii méně než 3,2 v, ochrany, ponechání prostoru pro nízký tlak a zajištění bezpečnosti. 6. Nízká spotřeba energie funkce Dlouhým stisknutím tlačítka pro zapnutí/vypnutí, krátce stiskněte pro cyklus až 5 zařízení, všechny operace mohou být provedeny rychle a stručně. Když ve vypnutém stavu, díky nízké spotřebě energie funkce, to může být v pohotovostním režimu po dobu až jednoho roku. 7. Tepelná optimalizace Tento produkt používá 2 ultra-high-rychlost modelu letadla baterie, výtok vrcholu může dosáhnout 630A + všechny high-současné vedení, a infračervené termální zobrazování je použit pro optimalizaci návrhu, aby lépe sdílet vybíjecí proud. 8. Jedinečné tajemství zkratu ochrana pájecí pero Balení v Ceně: 1 x Hlavní Tělo Svářeče (typ-c port) 2 x Mosazné Pájecí Pero 1 x Niklu List 1 x Bílá Typ-C Nabíjecí Kabel Detail Fotografie:

521.72 Kč

Sdílet

Nikl Pás, Místo Svaru, Baterie Místě Svářeč Pero, Rezistor 860k, Zubní Místo Svářeč, Haspbarry, Joystick Snes Usb, 18650 Místo Svářeč, 18650 Baterie Recharg, Mini Spot Svářečka.

Port TypeC
Kompatibilní s no
Původ KN(Původu)
Značka agoal
Příslušenství Typ Rozšíření Představenstva
Baterie Vestavěný
Vyhledávání