1 Recenze SKU: e4705

10"X10" automatický stan, stan na pláž přizpůsobené logo hliníkový držák plné tisk doprava zdarma použity pro venkovní a večírky

Skladem


10"X10" automatický stan, stan na pláž přizpůsobené logo hliníkový držák plné tisk doprava zdarma použity pro venkovní a večírky Velikost: 3MX 3M šest šestihranné hliníku držák; vnější nohy: 40.3X40.3X1.5 mm; Vnitřní nohy:36.3X36.3X1.4mm; Cross bar:25.5X12.4X1.0mm, Jeden stan střechy : 300D oxford tkanina s vlastní loga; Jedné celé zdi: 300D oxford tkanina s vlastní loga, jeden na straně, logo tisk; Dvě poloviny stěny: 300D oxford tkanina s vlastní loga, jeden na straně, logo tisk; Funkce tkaniny: S povrchovou úpravou pu, vodotěsný , uv proof a vítr důkaz; Tisk: přenos Tepla tisk (digitální tisk); Master kartonu: 5-vrstev export karton; Taška: černá trolly taška s kolečky.

Další názvy

Skládací stan

Stan na pláž

Slunce přístřeší

Venkovní canopy

Party stan

Přístřešek pro auto

Altán

Akce stan

Déšť přístřeší

Velikosti pro výběr

jeden pokoj

dva pokoje

tři pokoje

1m×1m

2m x 3m

3m x 6m

2m×2m

3m x 4m

3m×3m

3m x 4,5 m

4m×4m

4m x 6m

5m x 5m

4m x 8m

Kategorie držáku

Hliníkový držák

Ocelový držák

30mm čtvercový tvar

30mm čtvercového tvaru modré barvy

38mm čtvercový tvar

30mm čtvercový tvar, bílé barvy

40mm čtvercový tvar

30mm čtvercový tvar barva černá

40 mm šestihran tvar

40mm čtvercového tvaru modré barvy

50 mm šestihran tvar

40mm čtvercový tvar, bílé barvy

Přepravní Instrukce: Mezinárodní expresní, jako je DHL,FEDEX,TNT ,UPS a MÝTNÉ jsou v prodlení způsob dopravy z našeho skladu položky; množství je 1 kus 10 kus, když jsme loď Expresní, pokud je to více než 10 kusů, můžeme si vybrat, letecky nebo po Moři s cílem snížit přepravní náklady; doba Dodání je 3-6 dní podle výše uvedeného express, Servis dveří ke dveřím Po objednání položky, prosím, zanechte své podrobné addresspost Kód,mobilní telefon/mobilní telefonní číslo na webu, budeme loď zboží na adresu, kterou jste opustil, a co víc, prosím, udržet váš telefon otevřít tak, že náš kurýr mohl kontaktovat, kdy zboží je dodáno .

Metody Tisku:

Digitální tisk a sítotisk jsou nejčastěji používané. Digitální tisk, je také nazýván přenos tepla tisk a sublimační tisk, je to způsob, jak pokrýt plné oblastí loga. Logo může být navržen jako kupující přání, účinek by mohl odkazovat na obrázky v našem obchodě .Při spuštění navrhování, prosím, zeptejte se nás pro velikosti kresby Silk-screen printing, je jednoduchý a levnější způsob tisku. Můžete vytisknout malé logo nebo jedno slovo na rohu kabiny, velikost loga je obvykle velmi malé.

Poprodejní servis a Údržbu našich položek, není vhodné, aby umýt všechny stany s pracího prostředku; není vhodné být pod žhnoucím slunci po umytí; je lepší složit stan a dal ji v pevném místě po použití, nedělej to pěšky, není vhodná pro testování látka nebo rám kvality s ostrým nožem; není vhodné nechat položky zavřít všechny věci, které jsou kyselosti a žíravost. Ujišťujeme každé položky odeslané z našeho obchodu jsou nově a ne poškozené, pokud jste zjistili, že látka je rozbité, nebo držák nemohla být otevřena , prosím, nepoužívejte jej a pořídit snímek okamžitě, mohli bychom jej nahradit pro vás volně.

10 434.40 Kč

Sdílet

Coleman Stan, Stan Podíl, Vlastní Logo Stan, Mluví Stan, Přeložte Party Stan, Naturehik Stan, 4 Sezóna Stan, Pytlovina Venkovní Tkaniny, Party Stan Taška, Uvázat Stan.

Tyč Materiál Hliníkové Slitiny
Jiné velikosti 2m*2m, 3m x 4,5 m,3m*6m
Vnější Stan Nepromokavý Index >3000 mm
Počet Uživatelů 3/4
Vrstvy Jeden
dodací lhůta 5-7 dní
Typ Budovy Rychlé Automatické Otevření
logo Vlastní loga
Způsob Dopravy express
Typ 3 - 4 Osoby Stan
Pól Hliníkový materiál
Velikost 3m*3m
Tkanina oxford tkanina s plnou tisk
Sezóna Čtyři-sezóna Stan
Tisk způsob Digitální tisk
Značka Teanling
Struktura Jedna Ložnice
Styl venkovní
barva stejně jako navrhování
Spodní Nepromokavé Index >3000 mm
Číslo Modelu TL060
Oblast 9 m2
Výrobní čas 7-8 dnů
Vyhledávání