1 Recenze SKU: e4625

Sweettreats Prsten vytáhnout otvírák na konzervy - Spousta točivého Momentu - lze mýt v Myčce

Skladem


Sweettreats Prsten vytáhnout otvírák na konzervy - Spousta točivého Momentu - lze mýt v Myčce

Náš prsten vytáhnout otvírák na konzervy jsou vyrobeny z jako, takže kvalita je velmi dobrá také velmi silný.nebudeme vám dolů.

Vlastnosti:

Bezpečnější: Udržuje ruce pryč od ostrých hran

Jednodušší: Vložte do ringu kartu na může a jemně zatáhněte, aby se vrátit zpět víko.

Cleaner: čisté Ruce, stačí vytáhnout víko a hodit do koše

V myčce

G Vytáhnout Otvírák na konzervy snadno vrátí prsten vytáhnout víčka na polévky, tuňák, kočky, atd. Více a více společností se mění prsten vytáhnout plechovky víčka.Snadné použití.Zvedněte kroužek kartu, sklouzl Prsten Vytáhnout Otvírák na prsten tak daleko dopředu, jak je to možné.Jemně zatáhněte za rukojeť, aby se vrátit zpět víko

• O Doručení •

1.Doba zpracování: 1~3 pracovních dnů po zaplacení byla ověřena.

2.Doprava zdarma Methords: ePackage(10~20 dní) nebo China Post Air Mail (15~60 dnů, Brazílie 50~90 dní) .

3.Expresní přepravy Methords: DHL(3~8 dnů), EMS(7-10 dnů).

4.Dodací Doba: Vzhledem k tomu, jakmile byl balík poslat na poštu, to bylo mimo kontrolu nás, v případě, že zásilka nedorazila včas, prosím, nepoužívejte otevřený spor, a trpělivě čekat.

5.Celní Daň: Budeme psát nižší hodnotu na přepravní štítky, aby se zabránilo celní daň, ale pokud tam je ještě nějaké cutoms daně, žádné dovozní poplatky nebo celní poplatky jsou kupujícího odpovědnost .

• O Velkoobchodní •

Velkoobchody budou vřele vítány!Máme vlastní továrnu, mnoho velkoobchodníci byli koupit spoustu položky z naší továrny.Dáme vám nejlepší cenu a kvalita je také guaranced.Pokud se chystáte provést nákup velké množství, prosím, neváhejte a kontaktujte nás ohledně dopravy, platby a speciální slevou! • O Zpětnou Vazbu •

1.Pokud nejste spokojeni s našimi produkty, prosím neváhejte nás kontaktovat.Garantujeme budeme 100% vyřešit jakýkoli problém pro vás.

2.Pokud jste spokojeni s naším produktem, prosím, nechte 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, jak následuje:

104.14 Kč

Sdílet

Auto Samolepka Slunečnice, Angel Auto Obtisk, Můžete Rozdrtit, Prodej Stánku, Sporák Těsnění, Gumové Těsnění Pro Tlakový Hrnec, Dual Pozastavení, Plotna Stroj, Elektrické Teplo Pánev, Elektrický Sporák Těsnění.

Kovový Typ Další
Číslo Modelu CX-159
Značka sweettreats
Funkce Eco-Friendly
Typ Otvíráky
Otvíráky Typ Otvíráky Na Konzervy
Vyhledávání