0 Recenze SKU: e4607

Korejská verze velké vlny míč smíšené barvy pletení venkovní tlusté vlněné čepice, teplé podzim zima dámy klobouk továrny přímé

Skladem


20318218967290802 Vítejte Velkoobchod a Dropshipping .Neváhejte nás kontaktovat a my vám nabídneme nižší ceny a lepší služby.Sledujte náš obchod , získáte další slevy.Jít do obchodu a najít více stylů US $ 8.91 /kus US $ 9.30 /kus US $ 8.99 /kus US $ 15.58 /kus US $ 12.58 /kus US $ 6.89 /kus

Zásilka

- Vaše Položka je dodáván z Číny.Oni jsou odesílány přímo k vám do továrny.

- Většina zboží bude odesláno do 2 pracovních dnů .Ujistěte se, že zanechat Tel. číslo informace o doručení.

- Kupující jsou odpovědné platit žádné celní poplatky či DPH.

- Poslední leteckou poštou 14 - 21 dnů (Evropa), 21 - 40 dnů (ruská Federace, Brazílie, Jižní Amerika) .

- Pokud potřebujete rychlejší dodání, můžete nás kontaktovat.My vám poskytne více dopravních řešení.

- Jako mezinárodní dodávky vysoce závisí na místní celní a poštovní služby, nemůžeme nést odpovědnost za zpoždění způsobené těmito faktory.

Platba

- Přijímáme všechny platební metody, které nabízí Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.Vaše peníze jsou uloženy bezpečně a pouze vydala se k nám po vás potvrzení doručení.

- Přijímáme také platební karty, TT,Atd. Můžete nás kontaktovat.

Záruka&Návrat

- Budeme kontrolovat každý výrobek před odesláním, aby zajistily, že neexistují žádné vady.

- Pokud tato položka je vadná při převzetí, pls kontaktujte nás pro získání návratové instrukce , 7 dnů od data přijetí .

- Bezplatné opravy servis do 1 roku .Do 90 dnů, budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu (z Číny do svého umístění).Po 90 dnů od koupě, kupující nemusí platit 2 způsoby přepravy nákladů.

- Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, zneužití nebo nesprávné instalace na kupujícího část.

Zpětná vazba

- Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání, upřímně zveme vás na dovolené Pozitivní zpětnou Vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.budeme se vrací nejlepší zpětnou vazbu.

- Pokud zjistíte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, pls, neváhejte a kontaktujte nás nejprve před vámi vlevo nějaké připomínky.Uděláme, co bude v našich silách pro zajištění vaší spokojenosti.

131.06 Kč 198.67 Kč

Sdílet

Velký Klobouk, Velkou Krempou Klobouku, Desítky Pro Sex, Plochý Vrchol čepice ženy, Kmotr Klobouk, Rohože Z Juty, Szp žena, Cítil, Klobouk, Pyžama Saténová ženy, černá Cloche Klobouk.

Pohlaví ŽENY
Značka OrientPostMark
Původ KN(Původu)
Název Oddělení Dospělé
Vzor Typu pruhované
Styl Ležérní
Číslo Modelu 1907
Materiál Polyester
Vyhledávání