2 Recenze SKU: e459

YUNPICAR 25W 50W 6Ohm Led Zatížení Rezistorů Pro směrová Světla -Fix LED Žárovka Rychle, Hyper Flash blinkr Blikat Chybový Kód 2KS

Skladem


♪ Řešení pro "žárovka signál" / "OBČ chybová zpráva" po instalaci SMD LED žárovky. Řešení pro Rychlý Zase Signál Blikající reakce po instalaci LED žárovka. ♪ , Že může pracovat na jakékoliv vozidlo, a může být připojen přes žárovky směrových světel, nebo Osvětlení spz simulovat zatížení normální žárovka (2 Amp zatížení). ♪ Aktuální Kontroly - 50w 6 ohm rezistor bude kontrolovat tok proudu v elektrických obvodech a dát určité množství odporu do vašeho LED světla, aby se to správně fungovat. ♪ Instalace je snadná. Stačí připojit vodiče s přípojkou kohoutků, za předpokladu, ♪ Pozornost - Zatížení Rezistoru dostane velmi HORKÉ při práci, prosím, připojit jej na kovový povrch. Ne montáž na plastový povrch, hadice nebo lakovaného povrchu, aby se zabránilo tavení. Jeden zatěžovací rezistor je nutné pro jednou zase signál žárovka nebo jeden spz žárovka.

Funkce

-- 100% Zbrusu nové, nikdy použité

- To eliminuje chybové hlášení na přístrojové desce a zabraňuje blikání a stroboskop efekt a funguje pro mnoho DRL (Denní provozní světla) systémy.

-- Vyrobeny z vysoce effiecient měděné vodiče

- Vysoká Kvalita materiálů pro maximální odolnost a výkon

-- Tato položka je za jednu Sadu (2 Kusy) Resisotors. Tento Rezistor kit může být použit jak pro HID nebo LED Žárovky.

Záruka

1 Rok-Omezená záruční doba od data nákupu. Záruka se nevztahuje na poškození z poškození vodou,

oheň, aktů, přírody, nesprávného použití, zneužití, úpravy, nesprávná instalace, nebo pro každou změnu položky.

Varování-

Zatížení Rezistoru se dostat velmi horké, prosím, připojit je na kovové plochy nebo horké odolné oblast, aby se zabránilo poškození vozidla

98.92 Kč 104.14 Kč

Sdílet

Rezistor Usb, Led Modul Spustit, 50w 6ohm, Měděný Drát, 50 Watt Rezistor, 220 Ohm, Led Zatěžovací Rezistor, Kovový Rezistor Box, Pro Led Rezistor, Zatížení Rezistorů, Led.

Drát Materiál PVC
Základní Materiál měděný drát
Značka YUNPICAR
Napětí(V) 12
Vyhledávání