1 Recenze SKU: e45475

5D DIY Diamantový Výšivky Jeskyně Hlava Diamond Malování Obrázek, Kamínky,Cross-stitch Plné Náměstí A Kulaté Vrták Obraz Květina

Skladem


Vítejte v našem Obchodě! Naše Představa:Jsme profesionální domácí obchod na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz za pět let. Doporučujeme, aby můžete přidat do "Oblíbeného obchodu" a "seznam Přání ", který je výhodnější pro vaši příští návštěvu. Aplikace:Domácí/hotel/kancelářské dekorace a dárkové Diamant typ: 3D Plné Náměstí/Kolo Diamant O diamant množství: 20% větší množství diamant, absolutní dost průměr diamantů:Round & Square můžete vybrat Poznámka:všichni Jsme diamond malování kit nezahrnují vnější rám pokud by Definition Obrázek:

01. Otevřete svůj pozemek, podívejte se na sestavy, zda všechny díly jsou kompletní nebo ne. 02. Zkontrolujte pryskyřice diamanty barev a odpovídající barevný kód, zajistit, aby všechny diamanty kód kód jsou kompletní.vyplňte fromulář. 03. Otevřít malou část lepicí pásku, dávejte pozor, aby prach ven. 04. Vyberte znak (symbol), najít odpovídající diamanty a dát to do vrtačky desky. 05. Použijte nástroj, aby vyzvednout odpovídající diamant jemně, pak dal ji na odpovídající pozici pole číslo 06. Opakujte předchozí kroky, dokud dokončení celý obraz. 07. Spoj by měl být utlačováni a uklizené, žádné praskliny. Můžete dát knihu na přední diamond kreslení, s rukama přitisknuté na knihu. 08. Vyhrnout produktu a směřující ven před par, zabalené s naší válec balíček chránit je bez škrábnutí. 09. Vyfotit na místní rámu trh,používání oblíbených rámu k rámu. 10. Předání hotového výrobku v místnosti, a vychutnat si mistrovské dílo. 11. Pokud se vám líbí naše produkty, vítejte v našem obchodě znovu, budeme mít pěkné slevy pro staré přátele.

O Balení Velikost 30x40 cm,Barva box balení speciální balení krabice vysoce kvalitní export,s odolností vůči vysokému tlaku,vysoce elastické a vysoce vyrovnávací paměti! O účincích větší velikost, tím lepší efekt! Každý diamant velikost: 2,5 x 2,5 mm. pokud je obraz je komplexní, malé rozměry, není moc dobré! pokud potřebujete velké velikosti nějaké fotografie, prosím, kontaktujte nás! Zpětná vazba

97.04 Kč 323.68 Kč

Sdílet

Zima Malování Obrázek, Asijské Malování Obrázek, Egyptské Malby Obrázky, Daming Malování Obrázek, Dock Obrázek, Příroda Tapety Na Pozadí Obrázek, Blesk Malování Obrázků, Mistrovské Dílo Malování Obrázků, Někdy Okamžik, Obraz, Obrázek, , Malování Na Sklo Obrázek Pokoje.

Soupravy Vnitřních Nástrojů Pero,Lepidlo,Zelená Deska,Tweeser
Téma Lekníny a Japonským Mostem Claude Monet
Formulář Samostatný
Vnější Obal Přes 35x45cm box balení,níže 35x45cm bag balení
Značka MOONCRESIN
Materiál Pryskyřice
Sada Typ Ano
Tvar Square & Round
Počet Barev 30-45 barvy(Závisí na velikosti)
Plátno Způsob Balení Srolované
Výhodou Doprava Zdarma, Koupit Přímo Z Továrny
Další Přizpůsobte si fotografie a obrázek
Rám No
Diamantový Tvar Náměstí
Styl Pastorační
Diamant Velikosti 2.5mmx2.5mm
Použití Domácnost Essentials/Dekorace
Vzor Typu Zvíře
Vkládání Oblasti Plné
plný obraz round & square můžete vybrat
Cena Nejnižší ,Nejlepší a konkurenční
Vyhledávání