0 Recenze SKU: e4505

Abstraktní Jezevec Pes Socha Ručně Vyráběné Pryskyřice Wiener Pes Sochařství Pet Film Zvíře Roli Výzdoba Domů Ornament Dárek Řemeslo Vybavení

Skladem


1. Popis: Abstraktní Jezevec Pes Socha Ručně Vyráběné Pryskyřice Wiener Pes Sochařství Pet Film Zvíře Roli Výzdoba Domů Ornament Dárek Řemeslo Vybavení.

2. Materiál: ochrana Životního prostředí pryskyřice.

3. Barva: Bílá a černá.

4. Velikost(cm): 11(Výška)*7( Šířka)*39( Délka)--Velké.

O 9(Výška)*5( Šířka)*30( Délka) - Malé .

5. N. w.: Asi 0,5 kg-Velký.

O 0,2 kg-Malé.

6. Řemeslo: Ruční řezbou a maloval .

7. Použití: Dekorace, umělecké sbírky, uznání, dárek, narozeniny, suvenýry a festival slaví atd.

8. Místo Původu: Čína.

Obrázky Ukazují:

Další figurky a sochy, prosím !

O balení:

Obklopen polystyrenu a bublinkové sáčku uvnitř krabice, které je zabalené s lepicí páskou.

O doprava:

Pokud máte nějaké dotazy a/nebo požadavky na dopravu a/nebo přepravní šablony, prosím, laskavě kontaktujte nás bez váhání.

O výměnu nebo vrácení zboží:

Prosím, zkontrolujte položky, jakmile je to možné po obdržení balíčku.Pokud položka je rozbité, prosím, dejte nám vědět a pošlete fotku do 48 hodin( od vás podepsat na přijímač kopii express).Jsme nahradí to pro vás bez váhání.Pro více informací, prosím, poraďte se s námi.

Jako pro vrácení zboží.Jak víme, tam je zobrazovací rozdíl v různých monitorů, takže barvu položky možná odchyluje trochu.A také, světlo se odchyluje, když se vezme fotografie, možná odchyluje barvu položky.Tedy, musíme odmítnout přijmout vaši vrátit zboží, pokud rerurning důvodem je dvou podmínek uvedených výše, nebo jeden z nich.

P. S.: Návrat důvodu, že nemáme přijmout také zahrnuje, že položka je odlišný od očekávání, obraz ve vaší mysli předtím, než se zobrazí položka.

Poznámky: Záležitosti, které nejsou uvedeny výše, musí být urovnány přátelskou cestou, prostřednictvím přátelských jednání!Bez ohledu na to, jaké otázky nebo problémy jste se setkal před prodej, v prodeji, nebo po prodeji, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Princip našeho podnikání je představit vám příjemný zážitek z nakupování.

Jak víme, že nic není dokonalé ve světě.Tato klobása pes není dokonalý, jsou tam možná několik skvrny a skvrny, nerovnoměrné barvy šíří, ale to je jen kouzlo ruční řemesla( Zvláště pro ty, vintage stylů) a každý ruční řemeslo je ve světě unikátní.Ale jsem si jist, že to bude ideální pro vás ve vaší ocenit oči!

427.81 Kč 521.72 Kč

Sdílet

Kartáč Oholit, Milovník Psů Hrnek, Geometrické Pryskyřice Socha, Jezevčí Vlasy, Výzdoba Sochařství, Jezevčí Holení Kartáč, Abstraktní Zvířecí Sochy, Pet Vlákno, Abstraktní Pryskyřice Sochařství, Jezevčík Pes.

Regionální Funkce Evropa
Značka ZHENGHAN
Vlastní Ano
Aplikace Místo Domov, Kancelář, Kavárna, Klub, Hotel, výlohy a Restaurace atd.
Aplikace Poloze Pultová
barva Černá a Bílá
Téma Zvíře
Název Položky Jezevčík Obrázek Klobása Pes, Miniaturní Pes Štěně Model Obývací Pokoj
Materiál Pryskyřice
Řemeslo Ruční Řezba a Malované
Funkce Dekorace, Dárkové, Umělecké Sbírky a Suvenýry atd.
Vyhledávání