0 Recenze SKU: e4426

7 Čakry Léčení Krystaly Sada,Rainbow Náramek,Ryté Čakra Symbolem Vyvažování Kameny,Psychika Pyramida na Meditace,Reiki,Wicca

Skladem


Typ: 7 Čakry Léčení Krystaly Sada,Rainbow Náramek,Ryté Čakra Symbolem Vyvažování Kameny,Psychika Pyramida na Meditace,Reiki,Wicca Detaily Velikost(Cca): Náramek:Celková Délka:18cm, Korálky:8mm;Kámen:9x9mm-17x12mm;Hmotnost(Cca):24 G/Pc, Palm Kámen:25x20x7mm;Hmotnost(Cca):56 G/Pc Pyramidy:60x60x60mm;Hmotnost(Cca):130 Až 150 G/Ks Množství: 1 Sada (1 ks Náramek + 7 ks Palm Kámen + 1 ks Pyramidy) Materiál: Kámen, Stav: Nové *Duhový Náramek:7. Čakra Kámen:Kámen Křemene,Ametyst,Sodalit,Zelený Avanturin,Červený Avanturin,Karneol,Červený Jaspis. *Dlaň Kámen:Ametyst(Korunní Čakra),Rock Crystal Quartz(Třetí oko-Čakra),Lapis Lazuli(Krční Čakra),Zelené Avanturinem(Srdeční Čakra),Červená Avanturinem(Solar Plexus),Karneol(Sakrální Čakra),Červený Jaspis(Kořenová Čakra). *Psychika pyramida má Smíšené Čakra Kámen s Křišťálově Bodu Psychika Pyramidy a měděné cívky vložena do to, který dělá to vynikající léčení a meditace. *Oni jsou obvykle používají k léčení,manifestaci,na čakry,energetické zvětšení,energií nabitá,ochranu,fengshui,těžítko,domácí dekorace,kapsy dekor,zarážka,amulet,atd. Styl 1 Styl 2 POZORNOST

Prosím Přečtěte všechny podmínky aukce před nabízení, děkuji! Fotografie není ukázat skutečné velikosti, prosím, odkazovat se na popis pro velikost detaily. Snažíme se co nejlépe reprezentovat naše kameny a šperky přesně. Někdy proto, že flash používá při fotografování nebo zvětšení fotografie nebo nastavení počítačových monitorů tam jsou možné drobné odchylky v barvě. Obdržíte podobný jako na obrázku.

Kontaktujte Nás

Vítejte, kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky. Váš e-mail bude obvykle být zodpovězeny do 24 hodin, od pondělí do soboty, a to co nejdříve na víkendy. Pokud neobdržíte odpověď během této doby, zkontrolujte prosím SPAM nebo HROMADNÉ e-mailové schránky na naši odpověď.

600.19 Kč 857.50 Kč

Sdílet

Wicca, Wicca-čarodějnictví, Geod, Diamond Ryby, Diamond Výšivky Pyramida, Zobrazit Kámen, Fleece Spánku Pytel, Reiki Symbol, Pyramida, Gíza Pyramidy.

Typ Položky Šperky Balení & Displej
stav Nové
Vlastnosti Produktu 7. Čakra,Leštěné
Značka TUMBEELLUWA
Číslo Modelu G
Množství 1 Sada (1ks Náramek+7pcs Palm Kámen+1ks Pyramidy)
Detaily Velikost(Cca)Pyramidy
Materiál Kámen
Vyhledávání