2 Recenze SKU: e4391

IautoGo 7" Android GPS DVR Navigátor 1080P Auto DVR Rekordér 512MB 8G Truck GPS Quad Core Tablet GPS, WIFI, Bluetooth, AV-IN

Skladem


Proč si vybrat nás ? 1, "iaotuGo" je Značka GPS , zvolte Značku vybrat lepší kvality 2, Dobrá GPS CPU Čip , Běžet Rychle, a Získat GPS Signál, Rychlé; 3, Máme nejnovější mapy a nabízejí bezplatné mapy aktualizovány 4, použili Jsme Dobrý Materiál pro GPS,lepší než ostatní levný materiál z GPS případ 5, Máme velmi dobré zpracování ve výrobní lince 6, Jsme důvěryhodný prodejce ,vždy budeme dělat naše nejlepší pro naše zákazníky . jsme vaším důvěryhodným partnerem pro spolupráci 7 Palcový Android GPS DVR Android 4.4.2 , Kapacitní Displej, Quad-Core,512MB,8G,Bluetooth,LETADLO,WIFI,FM Transimitter,Zadní HD 1080P,3D Mapy, Rychlejší, Citlivější 1.3 GHz Quad Core CPU nést 512MB,8G skladování ,CPU reakce ,citlivější a runing rychleji. používáme kvalitní materiál na základní Desku,to je mnohem delší životnost Wi-fi Sítě, Surfování iaotuGo 739DVR má interní Wifi čip , pokud se vám nabízejí Wi-fi Sítě pro toto zařízení, můžete surfovat na internetu kdekoli a kdykoli.sledování filmů,youtube a tak dále AV-IN Funkce 2,5 mm AV-IN port, podpora Zadní Kamera,zobrazuje obraz z kamery se automaticky, když jste zpět své auto Full HD nahrávání 1080P videa 6P high-transparentní sklo objektivu, 1080P HD video záznam, záznam 45% vyšší než tradiční diktafon Rozlišení obrazu je jasnější, jemná, dokonce i v tmavém prostředí, ale také můžete jasně vidět spz výstřel. Širokoúhlý Objektiv je vybaven ultra-širokoúhlé objektivy ,vysokým rozlišením, který umožňuje DVR široký úhel a hluboké ostrost, a to i v malém prostoru , G-Senzor, Smyčka Nahrávání, 6G Ostrá Skleněná Čočka pro Denní Video Noční Video

Upozornění:

1, zařízení je 8GB, ale asi 2.21 GB pro systém nainstalován. Takže 5.79 G použitelné .

2, Prosím, připojit nabíječku do auta po spuštění auto, když budete používat;

3, zařízení mohou být pouze dveřmi, protože budova bude řezat všechny GPS signál.

Více Jazyků

Volitelné Produktu (Zadní Kamera):

Možnost 2 (Navetel) pro Rusko Ukrajina Bělorusko Kazachstán , Možnost 1 Mapa, 1 pro ostatní země Možnost 3 Truck Mapy ( pokud potřebujete Truck Mapy ,prosím, zanechte vzkaz, aby nám v objednávce )

Poznamenal : pokud jste z USA,budeme instalovat Severní Americe mapě,pokud jste z Izraele,bude instalovat Blízkém Východě Mapy.pokud potřebujete všechny mapy,prosím, kontaktujte nás a přidejte 16G kartu.

Dobré Zprávy:

Máme nahrané všechny mapy na "Dropbox"(Cloud Storage), a bude aktualizovat průběžně. Aktualizace Map služba je zcela zdarma pro všechny zákazníky, které ostatní prodejci na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz nemám.

Jak používat:

Prosím, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat aktualizace po objednání, budeme poskytnout vám odkazy a ukazují, jak nainstalovat mapy.

1.Možnost 1

Severní Amerika: USA,Kanada,Mexiko

Evropa: Rusko, Turecko, Švédsko, Španělsko, Itálie, Izrael, Polsko, Bělorusko, Belgie, Česká

Francie, Německo, Řecko, Irsko, Nizozemsko, Norsko, Švýcarsko, Anglie,

Ukrajina, Albánie, Andorra, Rakousko, Bosnu A Hercegovinu, Brunei Darussalam, Bulharsko, Chorvatsko,

Kypr, Dánsko, Estonsko, Finsko, Bývalá Jugoslávská Republika Makedonie, Gibraltar, Maďarsko,

Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Moldavsko, Monako, Černá Hora, Portugalsko,

Rumunsko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko

Jižní Amerika: Argentina, Brazílie, Chile, Kolumbie

Austrálie, Nový-Zéland

Jihovýchodní Asie: Indonésie,Indie,Malajsie,Singapur,Thajsko,Brunej

Afrika:

Angola ,Botswana ,Burundi, Egypt, Keňa, Lesotho, Malawi, Maroko, Mosambik, Namibie, Nigérie ,Rwanda, Jihoafrická Republika ,Svazijsko, Tanzanie, Uganda, Zambie, Zimbabwe

Na Středním Východě:

Bahrajn, Egypt, Izrael, Jordánsko, Kuvajt, Omán, Katar, SaudiArabia,Spojené ArabEmirates

Upozornění: Naše mapy s plnou hnr, fpa,fda,fsp,ftr, fbi mapy, data, práce klaplo na auto nebo kamion.

2.Možnost 2 --Navetel (instalovat Pouze jedna země, mapy)

Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán , Turecko, Polsko, Bulharsko, Itálie, Řecko, Balkán, Uzbekistánu, Francie, Itálie, Belgie, Lucembursko, Nizozemsko, Španělsko, Portugalsko, Gibraltar, Andorra, Maďarsko, Rumunsko,Moldávie, česká Republika, Slovensko , Melanésie, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Dánsko, Norsko,Švédsko, Finsko, Baltské Státy, Tádžické Republiky, Republiky Ázerbájdžán, Gruzie, Kypr.

Upozornění:

Průvodce hlas, postupujte takto:

Albánština, běloruština, bulharština, čeština, angličtina, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, KAZ, lotyšské,

Litevské, Polské, Portugalské, Rumunské, Ruské, Slovenské, Španělské, Turecké, Ukrajinské

Jazyka Menu postupujte takto:

Ázerbájdžán, Bulharština, Čeština, Angličtina, Perština, Finské, Francouzské, Německé, Řecké, Italské, Lotyšské,

Litevské, Polské,Portugalské, Rumunské, Ruské, Srbské, Slovenské, Španělské, Turecké, Ukrajinské

Mapa 1 :

Truck Mapy : můžete nastavit délka , výška ,šířka,hmotnost a Maximální rychlost vašeho vozu , pak budou Mapy podle

kako vybrat nejlepší cestu pro vás

Navetel:

Q:jsem z USA,můžu UK mapu? A:To závisí na paměti, GPS, prosím, kontaktujte nás dříve, než budete platit to Otázka:Proč nemohu nabíjet pomocí PC USB? A: PC USB port nemůže nabídnout dostatek energie pro GPS. Je to jen může být účtován auto nabíječka nebo nabíječka. Q:Proč GPS žádný Zvuk? A:Prosím, nastavit hlas znít, a vypnout FM. Q:Proč se GPS nemůže dostat signál satelitů doma? A: To záleží na GPS Satelitní signál do práce, tak to funguje pouze venkovní., protože budova řezat všechny GPS signál. Testovali jsme každý jeden předtím, než jsme poslali. Q: Jaká je přesnost GPS Navigátor? A: To je asi 10 metrů vždy. Ale to by mělo záviset na mapě údajů rozhodnout. Otázka: Co je špatně s GPS Navigátor, pokud jsme našli polohy není přesné? A: normální letadlo chyby polohy GPS Navigator je o 10--20 metrů, ale ovlivněna tím, počasí, Politiky GPS...atd. tato data mohou být větší. Pokud mapě označuje umístění není příliš přesné, může to být způsobeno tím, že špatný signál vede ke zpoždění nebo mapových dat odchylka někdy. Q: Jak řešit, když jsme zjistili, GPS Navigátor, vyhledávání signálu otočte pomalu? A: Prosím, klikněte na tlačítko "nastavení" v menu, pak klepněte na tlačítko "Obnovit tovární nastavení" a klikněte na "Potvrzení" na poslední, bude systém self resetování po 5-8 minters, a zase zpět do navigačního rozhraní, bude to fungovat normálně Q: Jaké faktory budou mít vliv na GPS Navigátor přijímat Satelitní signál? A: 1. Počasí faktory. Jako jsou sluneční skvrny, špatné počasí (sníží sílu satelitního signálu) 2. Elektrické elektromagnetické rušení; pod přístřeškem (např. budovy, údolí, kaňony, tunely), 3. Sklo izolační fólie, izolační papír, kovové stínění a dalších složek. Q:, Zda mohu aktualizovat mapy v budoucnosti? A:Maps je zdarma, ale to nemůže být aktualizován na net. Pokud potřebujete aktualizovat mapy v budoucnosti. Kontaktovat nás můžete na ten odkaz, nebo si koupit TF kartu s novými mapami. Testování A Balení

1 971.89 Kč

Sdílet

Adas Android Gps, Tablet, Macan Bezdrátová Nabíječka, Gp Tracker, Cc3, Android Auto Tabletu, Tablet Gps Truck, Zrcadlo Navi, Truck Gps Navigation 9inch, Tranzitní Gps Android.

GPS Navigátor s TF Kartu No
GPS typ Vozidlo GPS Jednotky A Zařízení
DVR Ano
Značka iaotuGo
RAM 512MB
Kapacitní Ano
Skladování 8G
Wifi Ano
CPU MTK8127 Quad Core
Rozlišení Obrazovky 800x480
Bluetooth Ano
AV-In Podpora zadní kamera
Speciální Funkce MP3/MP4 Přehrávače
Vyhledávání