0 Recenze SKU: e437

Jehněčí Vlna, Kulatý Koberec, Koberce pro Obývací Pokoj Dekor Koberce dětský Pokoj Dlouhé Plyšové Koberce pro Ložnice Shaggy Koberce Moderní Koberce

Skladem


Název: Obývací Pokoj Koberec, Židle Jógu Rohože Rohožka Koberců a Koberců, Oblast Koberec pro Domácí

Velikost: 80*80cm 100*100cm 120*120cm

Materiál: Jehněčí vlna

Barva: Jako foto

Typ: koberec

Chyba: 1-5cm

Balení: Opp taška + Balení

Platba Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici, jako jsou kreditní karty, real-time bankovní převody. Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz, a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s našimi výrobky spokojeni. Doprava 1. Poštovné: Máme loď od Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Standard shipping, China Post Registrované Leteckou Poštou nebo ePacket pro většinu výrobků. 2. Přepravní doba: doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy. China Post Registrované Letecké Pošty: 10-39 dnů pro většinu zemí, pro Brazílii, někdy je třeba více času. ePacket: Normální dodací doba 7-22 dní, někdy je třeba více času, pokud se stane zvláštní situaci. Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Standardní Doprava: Normální 15-45 dnů. Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz primium Doprava: 4-15 dnů pro hlavní země. 3. Položka Doba Zpracování: doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací. Většinou, doba zpracování může být 1 až 3 pracovní dny. Návrat Politiky 1. Dodáváme ZDARMA ZPÁTEČNÍ dopravu pro Spojené Státy, Kanada, Austrálie, Spojené Království, Francii, Španělsku, Německu a Rusku, jste mohli využívat zdarma vrátit bez důvodu, více informací naleznete na následující odkaz: https://sale.Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz/__pc/v8Yr8f629D.htm?spm=a2g0o.store_home.1000001.6.48622c6dv3ubgq 2. Pro jiné země, pokud se vám nelíbí produkt, objednávku a chcete výměnu nebo vrácení položky, které obdržel, kontaktujte nás do 3 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit additioinal přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav. Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji moc!!!

397.34 Kč 567.63 Kč

Sdílet

Vlněný Kilim Koberce, Ventilátor 80, Ir Led 80, Gy 80 Helmu, Růžový Vlněný Kobereček, Led Kulaté 80, Moderní šedý Vlněný Kobereček, Květinové Vlny Oblast Koberec, Sisal Vlněný Kobereček, Gy 80 Inkoust.

Styl Moderní
vzor Shaggy
Koberec Prodeje Hotové Koberce (kus)
Číslo Modelu GY19
Aplikace ložnice
Jméno vana mat
barva Jako Foto
Dropshipping A Velkoobchod Podpora
Technics Stroj Vyrobený
Materiál jehněčí vlna
Další podlahová rohož
Použití Dveře,Podlahy,Venkovní
Design ORIENTÁLNÍ
Funkce Vrásky-Odolné
Značka LYN&GY
Velikost 80*80cm 100*100cm,120*120cm,
Hmotnost 0.7-1.7KG
Původ KN(Původu)
Věkové Skupiny Dospělí
Vzor Typu Solidní
Specifikace 80*80cm 100*100cm,120*120cm,
Vyhledávání