2 Recenze SKU: e4333

Ruka Ohřívače Parafínu Terapie Vana Vosk Pot Ohřívač Salon Krásy Spa Wax Ohřívač Vybavení Keritherapy Systém Orange

Skladem


Ruka Ohřívače Parafínu Terapie Vana Vosk Pot Ohřívač Salon Krásy Spa Wax Ohřívač Vybavení Keritherapy Systém Oranžová S Voskem

Funkce

Parafínové ošetření obličeje: Parafín maska má perfektní vliv na normální a suchou pleť.To může změkčit pokožku a tón, vrásek, aby se pokožka obličeje lesklé.Parafínové ošetření rukou: Parafín může kůže na rukou měkké.Parafín nohy léčba: Pomocí parafínu masku po pedikúra, Umožňuje parafínu k léčbě nohou a podporují dobrý krevní oběh.

Popis

Poskytuje tepelnou úlevu od bolesti.Parafín vyhlazuje a zjemňuje pokožku.Stav: nový Barva: oranžová Napětí: 220V Plug typ: EU, USA

Vosk Terapie Provoz Kroky

① Dát odpovídající množství vosku kostky (nezapomeňte si vyzvednout tepelný štít a nedávejte vody) ② Vosk taje úplně v asi 12 minut, a můžete přidat éterické oleje pro zvýšení mazivosti. ③ Po vosku je zcela tavený, odpojte napájení a vložte izolační desky, aby se zabránilo ruce před upálením dně hrnce. ④ Zkuste teplotu, pomalu dát ruce, namočte po dobu asi 5 sekund, a opakujte 5 krát. ⑤ Nosit rukavice na jedno použití (snadno sloupnout) a bavlněné rukavice (pro tepelnou izolaci, lepší vstřebávání) ⑥ Vosk lze sloupnout asi 10 minut, a efekt je zřejmý po srovnání. (Můžete dát vosk zpět do hrnce a použít ji opakovaně.)

185.31 Kč 250.43 Kč

Sdílet

Vosk Hrnec Jt, Ohřívač Vosku, Parafín, Zdraví Produktu, Bikini Vosk, Naftové Topení, Parafin Wax, Vosk Depilace Ohřívače, Petrolej Ohřívač Auto, Horký Vosk.

Napájení Typ elektrické
Značka VamsLuna
Funkce Terapie, Obličej, Ruce, Nohy A Depilace
Velikost 33*22*17cm
Kapacita 2.2 L
Materiál Plastové
parafín 450g
Použití Tělo
Certifikace ROHS
Číslo Modelu KGWIN6012
Původ KN(Původu)
Typ Položky Epilátor
Vyhledávání