1 Recenze SKU: e4185

Dítě, Ruka, Otisk Otisk Otisk Sada Baby Otisk Bláto A Noha Tisk Dítě Suvenýry, Dětské Ruky A Nohy Plíseň Sto Dní Dárek

Skladem


Tipy: Po povrchu inkoustový polštářek vyschne, počkejte jeden týden před použitím zlaté barvy. Musíš počkat, až předchozí vrstva zaschnout před nanesením další vrstvu.

Popis>>> Jíl začne proces sušení, kdy je vystaven světlu a vzduchu. Tato super měkká hlína, těsto je bezpečné, non-toxické a snadné použití. Snadné na suché, a může vám pomoci nahrávat své děti procesu růstu. Typ: Hlíny Množství: 1 Balení Čistá Hmotnost: 165g/Balení Materiál: přírodní vápník v prášku, rostlinný olej, guma Funkce: Dítě Růst Rekordní Věk: Novorozenec 6 Měsíců, 12 Měsíců, 18 Měsíců Vlastnosti: Lehký Ruku Inkpad, Růst Záznam, DIY Hračky, Snadné Použití Poznámky: v Důsledku světla a obrazovky nastavení rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků. Jak používat: 1.Měkké desky nebo jílovité, měkké textury, podobně měkčené mokré hlíny, na vzduchu vysychá a stává se pružný 。 2.Vypadá to, jako plastelíny. Potřebujete, aby čerpadlo, aby se míč a vyrovnejte na palačinky. Pak připevněte rukojeť nebo nohu. To je to, co jsem udělal. On pak schne a drží tvar. 3.Otisky musí být silnější, při sušení se materiál dává smrštění. 4.Naši zákazníci nám často říkají:Velmi dobrá věc! Vše zaschne a drží tvar i při stisku. Budu nadále objednávat

354.56 Kč 600.81 Kč

Sdílet

Baby Otisk, Clay Otisk, Rukojeť 19 Dny, Dítě Obsazení Kit, Dítě Ruka A Stopa, Miminko Suvenýr, Baby Otisk Sada, Dětská Noha Tisk, 7. Den Lodní Drone, Zde U Je Manhwa.

Věkové Rozmezí 0-3M
Stopy baby otisk ruky, stopa
Dětské Ruky dítě abdruck
baby otisk stopa dítě
Materiál 3d odlévací sada
tlapa tisku pad ruční tisk
Vyhledávání