0 Recenze SKU: e4090

24ks 6" Single-side Květin a ptáků vzorem tvůrčí papercraft umění papír ruční scrapbooking kit set knih, P1012

Skladem


Pokud se vám najít produkty, rozbité nebo chybí, při obdržení zásilky, prosím, neváhejte a kontaktujte nás.Vždy budeme vám spokojen výsledek!

Velikost papíru: 6"*6" (15.2*15.2 cm)

Balení:2sheets/vzor, 12patterns/set. 24sheets/set celkem

platba: 1).Před uvedením objednávky, prosím, potvrďte podrobnosti s námi, pokud mají nějaké dotazy. 2).Prosím, platit za objednávky do 2 dnů po zadání objednávky. 3).Prosím, ujistěte se, že adresa / telefonní číslo (praktický) / psč nich jsou správné vlevo.Budeme loď zboží po adresu v jejich Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.Pokud potřebujete změnit adresu, prosím napište nám, než jsme loď balíček. 4).Nejsme odpovědni za jakékoliv místní clo nebo daň ve své zemi.Doprava zdarma cena nezahrnuje dovozní daň.doprava: 1).Vaše objednávka bude zpracována do 7 dnů po zaplacení. 2) .China Post Air mail obvykle trvá asi 15-40days, aby si vaši adresu (to zabere více času); EMS potřeby 5-10 pracovních dnů; Fedex potřeby 4-8 pracovních dnů, DHL a UPS trvá 3-7 pracovních dnů. 3).Jsme?Re není pro žádné zpoždění objednávky, pokud jsme dodali jim.Vzhledem k tomu, rychlost doručení je mimo naši kontrolu. 4).Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupující?S odpovědností. 5).Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli lodní problém, my vám poskytne uspokojivou odpověď.Nepředloží diskuse volitelné.Ještě jednou díky!!Zpětnou vazbu: 1) .pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte 5 hvězdiček v konzultaci s námi, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby.Nabízíme jim nejlepší cenu a lepší služby, když mají udělat, aby příště. 2).Prosím, napište nám před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor na Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz.Pomůžeme vám vyřešit problém.Dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme, smutek, mohli-li pořadí pokazí, ale budeme se snažit v našich silách, aby jim spokojeni s výsledky. 3).Staráme se o každého zákazníka, a budeme vždy ochotni pomoci jim.Doufáme, že se dlouhodobý obchodní vztah s nimi!

77.01 Kč 91.61 Kč

Sdílet

Anime, Měsíc, Cat Moon Námořník, Anime Kočka Luna, Black Moon, Akryl Náramek, Seilor Měsíc, Kočka Měsíc, černá Kočka Měsíc, Harajuku Ponožky, Ucho Měsíc.

Materiál Papír
Číslo Modelu P1012
Vyhledávání