0 Recenze SKU: e4083

120pcs Lisované Sušené Švestky Květ květiny Rostliny Herbář Šperky iPhone Telefon Případ Rámečku Příslušenství na Výrobu

Skladem


Skvělý materiál pro DIY projekt

Stav: 100% Zbrusu nové.

Materiál: Sušené květiny

Velikost:přibl. 3cm

Množství: 120pcs

Spokojenost zákazníků Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti. Platba

Placení Přes Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Úschovy.(lepší zaplatit kreditní kartou Podmíněná)

Esteticka-plasticka-chirurgie-praha.cz Úschovy, která je vedoucí třetí-party on-line platební platforma od Alibaba Group. Podmíněná umožňuje bezpečně platit online bez vystavení vaší kreditní kartě. Můžete také sledovat doručení vaší objednávky a platby je pouze propuštěn na dodavatele po potvrzení jste ' jsem dostal rozkaz. Doprava 1). Přepravní náklady: záleží na Tom, kolik si objednáte.

2). Přepravní doba: doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

Dopravce Jméno předpokládaný Čas v Tranzitu z Číny do USA Sledování Provozu Hongkong Letecké pošty 10-20 dnů bez sledovací číslo FedEx, 3-5 dní www.fedex.com UPS 3-5 dní www.ups.com DHL 3-5 dní www.dhl.com Čína registrovaných letecky 18-28 dní www.ems.com.cn Hongkong letecky 18-28 dní www.hongkongpost.com 3). Položka Doba Zpracování: doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací. Většinou, doba zpracování může být 3 až 5 pracovních dnů. Návrat Politiky, Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 30 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav. Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!!

354.56 Kč 417.17 Kč

Sdílet

Umělec řetězce, Modré Lisované Květiny Iphone Případ, Květinový Herbář, Herbář Stiskněte, Herbář, Iphone6 Telefon, Herbář V Rámu, čerstvé Lisované Květiny Iphone X Pouzdro, Lisované Sušené Květiny Iphone Case Iphone 7, Herbář Rostlin Stiskněte.

Příležitosti Svatební
místo původu Čína (Pevnina)
Styl Květina
Značka DRtrade
Typ Sušené Květiny
Klasifikace Sušené Květiny
Číslo Modelu Null
Květina Styl Květ, Větev
Vyhledávání