1 Recenze SKU: e4063

TooceneFront A Zadní Stěrače Pro Daihatsu Sirion 2004-2016 Auto Čelní Sklo Čelní Sklo Stěrače Gumové Příslušenství 20+16+14

Skladem


Mezinárodní stěračů velikost:

Pro Daihatsu Sirion 2004-2016

Velikost ovladače:20 palců

Osobní Velikost:16 palců

Zadní stěrač velikost:14 palce

Podrobnosti O Produktu:

Produkt Phopo:

Pozornost:

1,Aby se zabránilo nákupu nesprávné stěrače, Kupující by měl věnovat pozornost na autě rok a fotografií v popisu před uvedením pořadí. Pokud kupující nemají tušení, zda stěrače se vešly vaše auta, prosím, kontaktujte nás a uveďte nám váš model vozu a auto roku, odpovíme vám do 24 hodin.

2, Prosím, naznačují nám, že vaše auto je pravostranným nebo Levostranným řízením, protože systém stěračů se liší mezi RHD a LHD.

3, Pokud kupující místo špatně, aby za to, že neopatrný o popis, nebudeme vám vrácení peněz nebo odeslat.

Doporučení:

1, ujistěte se, vyčistit přední sklo, první, pokud je kontaminován oleji, vosku, nečistot a grimes, aby zajistily životnost stěrače.

2, čelní Sklo, stěrače by měl být nahrazen, když nevykonávají, jak se očekávalo, nebo neposkytují asufficient úroveň bezpečnosti.

3, Pokud stěračů nezvedejte z čelního skla neprovozujte stěrače, dokud se dostanou na střed čelního skla, vypněte zapalování a vyměnit stěrače.

Náklad:

1, Položky budou odeslány do 3 dnů až po úplném zaplacení usadit až na dovolenou.

2, Kupující ujistěte se, že zanechat přesné Adresy, PSČ, Telefonní Číslo (celé jméno kupců z Ruska)

3, Pokud kupující nemůže dostat zboží v době dodání nebo máte problém položky, prosím, zkuste nás kontaktovat jako první, rádi bychom, aby odpověď vás do 24 hodin v pracovní dny na trati pořádek a vyřešit problémy pro vás.

4, Pokud kupující nemůže dostat položky po dodání času než bychom chtěli náhradu nebo odeslat.

121.87 Kč 160.48 Kč

Sdílet

Daihatsu Obrazovce, Vnější Doplňky Pro Toyota Rav4, Daihatsu Mira Je, čepel Stěrače čelního Skla, Daihatsu Sirion, Stěrač, Příslušenství Pro Mitsubishi Pajero V73, Bayblade Praskla S Arena, Daihatsu Cuores Příslušenství, Haikyuu Auto Příslušenství.

Speciální Funkce Vyčistěte sklo
Původ Ningbo Čína
Umístění PŘEDNÍ
Značka toocene
Název Modelu TC212
Šířka Položky 2cm
Velikost 20+16
Rok 2017Year
Typ Materiálu Přírodní kaučuk
Položka Výška 3cm
Hmotnost Položky 0.3kg
Vyhledávání