5 Recenze SKU: e40

2 V 1 Ludo+L'oie Šachy Dřevěné Oboustranné Deskové Hry dětské Rodinné Človíčku, nezlob se Učí Kostky Hry Pro Dospělé, Děti, Pro 2-4 Hráče

Skladem


OBOUSTRANNÉ DESKOVÉ HRY:

2v1 dřevěné dopravní téma šachy hračka s létající šachy a husa šachy. Naše městské dopravní téma šachovnice pro 3 roky staré chlapce a dívky přitahuje jejich pozornost a zvyšuje zábavy interakce. Jedinečný klepněte na gramofonu na kostky, aby se zabránilo kostky nejsou snadno ztratí a odnímatelné kostky točna může být použit na obou stranách. Přidat čtyři hlavní témata požární vozy, policejní auta, školní autobusy a amubulances, což zvyšuje zábavu ze hry šachy.

O BEZPEČNOSTI:

2v1 deskové hry pro batole používá vysoce kvalitní husté dřevo, aby se šachy hračky odolnější, a obarví s non-toxické barvy na bázi vody, barva, fusion, zaoblený roh leštění. A co víc, deskové hry, hračky byly testovány na zápas a překročit všechny ASTM normy bezpečnosti. Vhodné pro děti od 36 měsíců.

471.63 Kč 827.45 Kč

Sdílet

Bescon Kostky Transparentní, Board šachy, Hra, Hra člověče, Nezlob Se, Deskové Rodinné Hry, Malé šachové Figurky, Ps 4 Hráč 1 2 Prsten, Vintage Dřevěné Kostky, Dd Metal, Kostky Sada.

Perfektní Dárek L'oie Šachy
Téma Hudba
Certifikace Čína certifikované (3C)
Číslo Modelu 2019100802
pro 2 hráče Brzy Vzdělávání hračka
montessori hračky rodič-děti hra
stolní hry Človíčku, Nezlob Se Desková Hra
Varování Udržujte v suchu
Věkové Rozmezí 2-4 Roky
Kostky Hry Párty Hra
desková hra Oboustranné Dřevěné Šachy
cestovní hra Rodič-dítě, hra
člověče, nezlob se, šachy Letové šachy
Původ KN(Původu)
Létání Šachy letounu šachy
Značka FREECOLOR
Pro 2-4 Hráče zábavné učení hračka
Vyhledávání