3 Recenze SKU: e3976

Nové VOP IPS LCD Podsvícení Obrazovky Modifikace Kit pro Gameboy Barva Světle ips LCD displej kit pro GBC s Skleněné Čočky, Příslušenství

Skladem


Nové VOP IPS LCD Podsvícení Obrazovky Modifikace Kit pro Gameboy Barva Světle ips LCD displej kit pro GBC s Sklo Objektivu Příslušenství #FS

Poznámka: Objektiv pro GBC, to má logo.

Tento LCD Displej Kit byl aktualizován ,může podporovat NGPC a VOP ,za stejnou cenu. Ale NGPC kabel je odlišný GBC kabel ,takže pokud budete potřebovat koupit položku pro NGPC ,pls kontaktujte mě, nebo poznámku ve vaší objednávce ,díky !

Popis Produktu:

1. Vhodné pro Nintend VOP Vysoký Světelný LCD Modifikace Kit.

2. Není třeba snížit shell, základní desky, není třeba žádné svařování, nenechte váš milovaný stroj ublížit.

3. Podsvícení může být zapnuto a vypnuto, dotykové ovládání, 5 segmentů pro nastavení jasu. S podsvícení vypnuto, displej je stejně jako viditelné za denního světla, jako to bylo na původní obrazovku.Maximální jas je asi stejné, jako vrcholem SP obrazovky úroveň 1 jas.

4. Speciální čip se používá ke snížení spotřeby energie,při použití baterie 1800mA, normální herní doba je 10-12 hodin. (hra celou dobu, a to bez opakované spálení)

5. Displej poměr je správný, přejděte na bod.

Obsah balení:

1 x LCD Modifikace Kit

Poznámka:

1. Nevýhodou tohoto displeje je, že zobrazovací plocha je menší než původní obrazovky a displeje pro zvýraznění SP hraní GBC hry je téměř stejný. Šířka tohoto produktu je o 40 mm, a původní displej je o 43 mm. pokud jen můžete vybrat jednu z velké obrazovce a snížit vnější shell, můžete jen udělat kompromis.

2. Pixel hřiště je malé, a tam je žádný originální velké částice displej efekt. (můj osobní pocit, že to není nevýhodou, předchozí výrobní proces omezení, VOP rozteč bodů je větší než GBASP, pokud zvýraznění, efekt na obrazovce bude obraz špatný , a teď lidské oko se používá na high-definition displej, tak to je stejný důvod, proč je nutné nahradit vrcholem obrazovku)

Poznámka: netahejte LCD obrazovky kabel. Nepoužívejte double-oboustranné pásky (včetně černé části pod LCD obrazovce. Jak je znázorněno na obrázku, tahání způsobí, že kabel musí být volné a zobrazovaný obraz bude vlnité)

113.32 Kč 149.00 Kč

Sdílet

Barevný Gameboy, Gameboy Advance Desce, Game Boy Pokemon Obrazovce, Vop Lcd, Gba Ip, Gameboy Vop, Slída Gameboy, Game Boy Color Ips 2020, Sevilla, Diy Gameboy Dmg.

Číslo Modelu Pro VOP Vysoký Světelný LCD Modifikace Kit
vop obrazovce vop obrazovce světlo
Původ KN(Původu)
Nintendo Model GameBoy Color
funkce 3 Podpora pro NGPC a VOP
S USB No
Funkce 2 Není třeba snížit vnější shell
Velikost Obrazovky 40mm šířka
Značka YiYimerci
Kompatibilní Značka/Model Nintendo
Funkce 1 5 Segmentů, Nastavitelný Jas Obrazovky
LCD displej pro nintend příslušenství
Vyhledávání