1 Recenze SKU: e3910

Značka KHM-230AAA KHM-230ABA 230AAA 230ABA Laserové Čočky Pouze Optické pick-up pro Marantz Opravy Část KHM230AAA KHM-230 KHM230ABA

Skladem


Připomenutí S cílem lépe sloužit našim zákazníkům a zajistit, že mohou hrát dobře po instalaci, prosím, věnovat pozornost na následující body. 1.Laserová hlava instalace znalosti: Když laserové hlavy je dodáván z továrny, aby se zabránilo elektromagnetickému rušení, obecně je vybavena ochrannou pájeného spoje (velký pájeného spoje na optickou hlavu desce nebo na flexibilní kabel), které musí být připájeny pájkou, než je optická hlava je namontována. Jinak laserová hlava nebude fungovat správně. 2.Poznámka před nákupem: Prosím, ujistěte se, že máte dostatek schopností, aby nahradit laserové hlavy a další příslušenství, které potřebujete, jinak: prosím, ujistěte se, že najít profesionální nahradit po zakoupení našich produktů. Test! Tak, aby nedošlo k poškození samotného výrobku a váš počítač.

792.39 Kč 1 015.89 Kč

Sdílet

Marantz, Co2 Laser část, Sacd Přehrávač, Laser Pickup Cdm9, Blok Technic, Technics Obrázek, Sacd, Cd Přehrávač Marantz, Ovládání Marantz, Blu-ray Dvd Přehrávač.

Původ KN(Původu)
Značka Vieruodis
Balíček Ano
Číslo Modelu khm-230aaa
Použití Domů
Patří Zobrazení No
Vyhledávání