1 Recenze SKU: e3782

Diamant obraz plný vrták, krajina, diy ,tygři,5d diamond výšivky zvířat diamond mozaika obraz NOVÝ

Skladem


Vážení přátelé, děkujeme vám za zakoupení diamond výšivky v našem obchodě,budeme balení dobře v bublinkové sáčku a dát do pěkné dárky ,a pak doručit na vás rychle!!!

FUNKCE

Velikost:doporučujeme zvolit velikost větší, než 30x40 cm,větší velikosti mají lepší rozložení

* Značka :YIKEE diamond malování cross stitch

* Jméno :5D plné náměstí diamond malování kit

* Každá sada obsahuje :nářadí(vrtačka pero,vrtací bahno a pinzety),vrták tašku a plátno base

* Funkce :Diamond obraz je nový hot hobby pro mladší a starší,můžete získat uvolnění tlaku a získat úspěšné smysl prostřednictvím

takže diamantový malování,a pak rám je vyzdobit váš domov.Je to také dobrá činnost pro děti a rodiče společně. PŘIPOJTE SE K NÁM! Být umělcem s YIKEE ~~~Více než 5000 snímků v našem obchodě pro vás vybrat

1.Velkoobchod a pokles lodní dopravy jsou i uvítal? Jsme továrna přímý prodej.Pro velkoobchodní nebo maloobchodní,budeme nabízet slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo. Pro pokles lodní dopravy,můžeme vám nabídnout slevu ,a my jsme mohli odeslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli. 2.Jak mohu sledovat můj pozemek? Můžete sledovat své zásilky na flollowing webové stránky pomocí sledovací číslo: 17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít) 3.Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí? Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet. 4.O naše diamond barvy. Čím větší velikost, tím více barvy. 5.Hotový obraz bude úplně stejná jako naše původní obrázek ? Tam bude barevný rozdíl, když diamanty výroby,ale náš designer se bude snažit co nejlépe, aby vaše fotografie lepší, také bude mít velikost (1-2cm)rozdíl na plátno. 6.Jak dělat, když nám chybí diamanty? Máme 20-30% více diamantů za každý balíček, jsme se mají dobré kontroly kvality, pokud jste našli nedostatek diamanty,můžeme vám poslat zdarma. Kontaktujte nás pomocí zprávy nebo trademanager.

diamond malování náměstí plné,plné diamond výšivky diamond malování volkswagen Vážení přátelé, děkujeme vám za zakoupení diamond výšivky v našem obchodě,budeme balení dobře v bublinkové sáčku a dát do pěkné dárky ,a pak doručit na vás rychle!!! Jsme profesionální továrny a zaměřit se na vysoce kvalitní DIY diamantový malování cross stitch 8 let,je tu spoustu krásných drahokamu obrazy v našem obchodě, a cenami, které jsou levné,prosím, klikněte v našem obchodě vybrat diamant, mozaika, se vám nejvíce líbí. Každý výkres obsahuje: 15-30% více, kamínky, potisk HD voskované plátno, nářadí (vrtačka bod pero, vrtání desky,vrtání bahna). Můžeme také vytvořit libovolnou fotografii se vám líbí,prosím, kontaktujte nás a poslat obrázek na nás. Pokud chcete být velkoobchodník nebo maloobchodník a prodat daimond obraz ve vaší zemi,prosím, kontaktujte nás.

100.38 Kč 130.43 Kč

Sdílet

Kluci Formě Hous, Cap Metal Snap, Carene 848 Kit, Brýle Carera, Péče O Vlněný Kabát, Baterie 036483, Carenová Rc Bost, Kluci Závěsech, Akumulátor 04yrjh.

Velikost Typ diamond obraz kreslený
Materiál Pryskyřice
Lepidlo Adhension Silná hůl
Použitelný Prostor Ložnice a Obývací pokoj
Formulář Jeden
Plátno Způsob Balení Srolované
Počet Barev 30-45
Kit v sadě nástroje,pryskyřice diamanty ,potištěné plátno
Tkanina Typ HD voskované plátno canvas
Vnější Obal Bublina Bag
Obrázek Popis malování drahokamu
Značka YIKEE
Vzor Typu Kreslený
Použití Obrazy
Vkládání Oblasti Plné
Název produktu Full Diamond Výšivky
Diamond malování příslušenství pinzeta,lepidlo,desky,pera
Styl Evropa
Diamond Množství 15-30% více množství
Diamantový Tvar KOLO
Diamant Velikosti 2.5*2,5 mm
Rám No
Vyhledávání