4 Recenze SKU: e37737

75x21mm Hliníkové Slitiny skelných vláken Pádlo Válec Bublina Buster Roller Nástroj Laminování Bublina Roller Kit Pohodlnou Manipulaci Příliš

Skladem


{infomodule}

Specifikace:

Jméno:Sklolaminát Pádlo Válec

Model: 519183

Materiál: Válečkové hlava: Vysoce kvalitní hliníkové slitiny

Červená Rukojeť: Plast

Velikost: 75 mm x 21 mm(2.95" x 0,83")

Vlastnosti:

Cílem je zvýšit pevnost a rovinnost skleněné vlákno vyztužené plastové, uložit pryskyřice, ušetřit čas a náklady, zlepšit stavební účinnost a kvalitu výrobku.

Široce používán při výrobě skleněné vlákno vyztužené plastové, na úroveň zhutnění pryskyřice povlak a řídit bubliny.

Obvykle se používá pro výrobky uvnitř povrchu a povrchu koule válec defekt, který se běžně používá ocel sklo výrobních nástrojů, může účinně zlepšit efektivitu práce a kvalitu výrobků.

Obsah balení:

1 x Sklolaminát Pádlo Válec

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

162.78 Kč 246.67 Kč

Sdílet

Případ Námořník, Ranac, Moss Gumy, Posilovna Dlaždice, Scx 4824 Válec, Vlákno Prsten, Sítotisk Stěrka, Laminátový Válec, Laminát Lak, I7 Server.

Značka Drillpro
Původ KN(Původu)
Typ Další
Vyhledávání