1 Recenze SKU: e3746

Nově 4ks Gumové Baňkování Zařízení, Hubnutí, Masér, Baňkování Vakuové Tělo Poháry pro Lokty, Kolena, Ruce, Nohy, Péče o Zdraví 19 v

Skladem


Nově 4ks Gumové Baňkování Zařízení, Hubnutí, Masér, Baňkování Vakuové Tělo Poháry pro Lokty, Kolena, Ruce, Nohy Zdravotní Péče 19v Popis:

Vlastnosti:

1. Vysoká kvalita - Premium Gumy Zaručuje dlouhou Životnost, Dlouhé Používání a Snadno se udržuje Velmi Flexibilní. Může být Aplikován na Lokty, Kolena, Ruce, a Nohy.

2. Odstranění celulitidy - můžete jej použít na krk, záda, hrudník a nohy,vaše pleť bude vypadat a cítit hladší a pevnější s viditelné snížení vzhled celulitidy.

3. 4ks/set - Každá sada je dodáván s 4 pružné masážní poháry, takže můžete snadno ovládat stupeň sání v závislosti na vašem přání.

4. Efektivní Masáž - Může pracovat hlubokých tkání intenzivněji než tradiční masáž, pomáhá zlepšit sportovní výkon, recovery, zmírnit bolesti kloubů a svalů, a tak mnohem více.

5. Snadné Použití - To je, musí-mít nástroj pro zkušeného maséra, profesionální nebo sportovce, ale může být také použit každý, doma, s bezpečností a lehkostí.

Specifikace:

Materiál: guma

Množství: 4ks/set

Velikost:

Č. 1: 6.3-7.5 cm

Č. 2: 5.2-6.0 cm

Č. 3: 4.0-4.8 cm

Č. 4: 2.5-3.2 cm

Upozornění:

Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečná barva se možná mírně lišit od obrazu barvy.

Prosím, nechte 5-30 mm se liší vzhledem k ruční měření.

Balíček Zahrnuje:

4ks/set x Gumové Baňkování Zařízení

277.35 Kč 369.80 Kč

Sdílet

Elektro Masážní Terapie, Madero Terapie, 5x112 Kola, Pdu Rack, Massag, Slim, Krém, 19 Palcový, 14 Lehkých Slitin, Pdu Power Strip.

Aplikace Zpět
Materiál Další
Značka Breathleshades
Vyhledávání