4 Recenze SKU: e3709

Nebe, peklo, ráj Podlahové Vinylové Nálepky Pro dětský Pokoj Vyměnitelné Domácí Dekorace Hra Pokoj Vlastní Barvy k Dispozici. Patře Umění Obtisky ZA863

Skladem


Fantasticky zábavná skákací panák vinylové podlahy nálepka. Přidat na laminátové/dřevěné podlahy v herně nebo dětském pokoji, aby přidat nějaké interaktivní zábavy.

Velikost : 42 cm (w) x 124 cm (h) 56 cm (w) x 165 cm (h)

Pokud tato velikost je pro vás nevhodné, můžete nás kontaktovat a poskytnout své rozměry a můžeme vytvořit pro vás obtisk jakékoliv velikosti ! Kontaktujte nás na první, protože cena je závislá na velikosti!

- C O L O R C H O I C E ! Všechny naše barvy v naší tabulce barev jsou k dispozici.Ale nemůžeme nabídnout tolik možností barev, pokud chcete nějaké barvy nezahrnuje v barvě možnost, prosím, vyberte si vlastní barvy a určit barvu, zanechte zprávu nebo nás kontaktujte , Pokud neobdržíme zprávu, dostanete nálepku v barvě ukazuje na fotce! - Naše obtisky jsou vyrobeny z Netoxického Vinylu Materiál. Naše nálepky nepoškodili povrch po odstranění! - Nálepky jsou snadno odstranit, ale nejsou opakovaně použitelné. - Nálepky lze aplikovat na jakýkoli hladký povrch jako non texturou stěny, okna, digitální gadgets, domácí spotřebiče a atd. Můžete použít naše nálepky na auta (kapota, okno a po stranách) - velikost viz obrázek nemusí odrážet skutečnou velikost. To je pro předvádění účelu. - Tyto nálepky mít žádné pozadí, ani bílé nebo transparentní ,jakékoliv barvy pozadí bude barvou vaší zdi. Přijímáme objednávky na zakázku . Prosím, kontaktujte nás s vašimi představami a my se budeme snažit je realizovat

250.01 Kč 333.27 Kč

Sdílet

Dekorace Pokoje Hra, Dekor Hráč Pokoj, Lednice Zábal, Fortnite Nálepka Samolepka Na Zeď, 3d Podlahy Vinyl, Herna, Ročník Horkovzdušný Balón Samolepka Na Zeď, Hra Nálepky Zeď, Dekor Hra, Hra Nebe, Peklo, Ráj.

Materiál Vinyl
Styl Moderní
Číslo Modelu ZA863
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Značka Melissalove
Scénáře ZEĎ
Specifikace Single-piece Package
Téma vzor
Klasifikace Pro Chladničky
Vyhledávání