4 Recenze SKU: e3708

GoPro Ochranné Pouzdro Vodotěsné 196ft (60m) Pouzdro pro GoPro Hero 9 Černá Potápět pod Vodou pro Go Pro 9 Oficiální Příslušenství

Skladem


Upozornění:

Navržen pro použití s HERO9 pouze Černé. Použití jiných přístrojů může způsobit poškození fotoaparátu nebo bydlení.

GoPro Ochranné Pouzdro Vodotěsné 196ft (60m) Pouzdro pro GoPro Hero 9 Černá Potápět pod Vodou pro Go Pro 9 Oficiální Příslušenství

HERO9 Černá je robustní a vodotěsný hned po vybalení z krabice, ale tento tvrdý bydlení zpracovává něco, co můžete hodit na něj. Chrání před nečistotami a létající trosky během intenzivní akci a navíc je vodotěsné dolů do 196ft (60m) a ideální pro hlubinné potápění.

Klíčové Vlastnosti

* Chrání vaše HERO9 Černá od bláta a nečistoty a při extrémní činnosti * Přední LCD displej zůstává přístupný pro prohlížení * Vodotěsné dolů do 196ft (60m)—ideální pro hlubinné potápění * Zahrnuje skeleton backdoor pro lepší zachytávání zvuku(1) a snadný přístup k fotoaparátu je dotykové obrazovky * Plochá skleněná čočka pro ostré, vysoce kvalitní snímky, nad a pod vodou (1)ve Srovnání s audio capture s vodotěsné backdoor nainstalován. Kostra backdoor není doporučeno pro použití během podvodní zachytit.

Co je V Krabici?

1* Ochranné Pouzdro pro HERO9 Černá 1* Skeleton Backdoor 1* Montážní Spony 1* Šroub S Rýhovanou Hlavou

1 460.61 Kč 1 825.81 Kč

Sdílet

Diy Domeček Pro Panenky, 3 Gopro, Gopro 9 Hrdina, Lampa Gopro 7, 4k Go Pro, Drift Ghost, Dome Gopro Hero 9, Republikánská Strana, Gopro Hero 9, Gopro.

Značka gopro
Číslo Modelu pro Gopro Hero 9 Černá
Typ Vodotěsné Pouzdra
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Akční Kamera Značky gopro
Vyhledávání