1 Recenze SKU: e3700

2000V 20A měřicích kabelů s tenkými vyměnitelné sondy a izolací silikon vede pro digitální multimetr přijmout banala plug

Skladem


2000V 20A měřicích kabelů s tenkými vyměnitelné sondy a izolované silikonové Kabely pro digitální multimetr, banala plug je přijat

1 Vzhledem k rychlému rozvoji vědy a technologie, nyní stále více a více vysoce přesné technologie, výrobky kolem nás. Přesnější jsou věci, musíme použít speciální metrů vyřešit mall objem problém, malý prostor a vysoká přesnost položek. Tato super-nastavitelný jemný hrot Multimetru testovací nástroj se narodil chcete-li vyřešit tyto problémy pro vás.

2 W S vyměnitelnou sondu? Yo F sonda je rozbité, stačí změnit sondy.

3. Izolované silikonové Kabely, Tepelně odolné a flexibilní v chladu. 4 Bezpečnost. Kat. III . 5 C Ompatible s všechny digitální multimetry, které přijímají standardní banánové konektory.

179.26 Kč 263.57 Kč

Sdílet

Měřidlo Mitutoyo, Multimetr S Pytel, Digitální Mikrometr Mitutoyo, Sonda Vede Silikon, Indikátor Mitutoyo, Měřicí Kabely Multimetru Křemíku, Micronta Multimetr Test Vede, Pouzdro Pro Multimetr, Multimet, Tenké Test Vede.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu BES
Aplikace Computer Tool Kit
Značka BES
Balíček taška
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Typ Kombinace
Vyhledávání