1 Recenze SKU: e3628

Vzpírání Lavice Nastavitelná 300kg / 400kg Kapacita Multi-stanice posilovací Lavici, Nohy Rozšíření Svahu Ploché Pokles Sedět

Skladem


Popis produktu Tato prémie nastavitelný posilovny, lavice je konečný fitness zařízení, aby dokončit váš domácí fitness trénink.

Široké lavice platforma může být upravena zcela ploché, nebo nastavit na celkem 5 různých stoupání/pokles úrovně. Výška stojanu je nastavitelná od 35inch na 52inch, aby vyhovoval vašim potřebám. Squat rack je vhodný pro standardní & Olympic barbell od 5 m do 7.2 ft. Pro dolní části těla cvičení, noha prodloužení lze použít na obě přední a zadní části nohy pro největší výsledky. Na straně tisku umožňuje pracovat na ramena, prsní svaly a biceps. Cvičení lavice je dodáván se všemi funkcemi, které potřebujete, včetně různých stoupání hladiny, plné polstrované lavice, vyměnitelné podložky, plné ocelových konstrukcí a mnoho dalších.

Vyrobeno z heavy-duty prášek potahované oceli, hmotnost lavice je ideální pro ty, kteří chtějí získat fit, stejně jako fitness feťáci. Práce v pohodlí s high-density odpružení chráněny vysoce kvalitní pot-důkaz materiálu, a silné kvalitní polstrování pro hrudní flys, předkopávání a zakopávání. Nastavitelné regály poláci umožní vytvořit perfektní cvičení set-up. Také, squat rack je připevněn na lavici v pořadí, aby to mnohem více stabilní.

Hmotnost lavice umožňuje dělat všechny vaše oblíbené cvičení bench press, předkopávání, na hrudi flys, a tak mnohem více! Budete mít možnost zaměřit se na všechny oblasti vašeho hrudníku, stejně jako s komplexní pět lavičce stoupání hladiny, plus tam jsou in-postavený bar zámky pro váš klid. Nastavitelné regály poláci umožní přizpůsobit výšku musí být perfektní pro vaše potřeby. Hmotnost lavice také přichází s tři jarní zámky bezpečně zajistit závaží na nohy a létat stanic.

Multi-stanice hmotnost lavičky je vše, co potřebujete pro skvělé celkové tělesné cvičení, které nabízejí obrovskou škálu cvičení pro horní a dolní části těla. Budovat svalovou hmotu, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova! Tato lavička bude určitě maximalizovat výsledky. To může být snadno sestaveny s jednotlivě balené šrouby.

Poznámka:

Squat rack je pevně na lavici. Hmotnost desky, činka a činka nejsou součástí balení. Funkce Upravit sloupky na počet pozic pro různé cvičení a úroveň pohodlí Squat rack je stanovena na lavici Prášek potažené ocelové konstrukce Multi-funkční cvičení posilovací lavici Dual stabilitu a bezpečnost konstrukce 5-pozice zpět pad přizpůsobí sklonu, ploché a pokles bench press pozice funkce Dual leg developer pro cílení glutes, ochromit a quadricep svalů se Zabránilo zbytečnému zranění při práci Mějte své váhy úhledně organizované a z cesty, Tlusté PU polstrování pro maximální pohodlí Husté pěny ochrana pro kolena Vestavěný noha rozšíření, Výška nastavitelná od 35inch na 52inch Vhodné pro standardní a Olympijské činky Sestavy vyžadují Specifikace Barva: Černá Materiál: Ocel nosnost: 660 kg Hlavní trubice tloušťka: 1.97"x1.97"x0.06" Squat rack šířka: 41" Squat rack, nastavitelná výška: 35"-52" Balení velikost: 52"x 14"x8" Balení hmotnost: 55 kg Obsah Balení 1x posilovací stroj 1x Uživatelská Příručka

2 956.27 Kč 3 284.75 Kč

Sdílet

Ocel Dip, řemeslo Hardware, Sedět Pomoci, Univerzální Prodlužovací Noha, Díly Masážní Křeslo, Upravte Nohy, Squat Stand, Banky Klávesnice, Lavička, Tělocvična, Vnitřní Zařízení Polici.

nosnost
Hlavní trubka tloušťka
Dřepovací stojan nastavitelná výška
Funkce Vyměnitelné
Velikost(Dxšxv)
Číslo Modelu YTSJZC00000000001V0
Materiál OCEL
balení Hmotnost
Squat rack šířka
Činnost Kulturistika, Fitness, Posilovna llllll Trénink, vzpírání
Model Multi-Stanice Posilovací Lavici
Vyhledávání