14 Recenze SKU: e3524

4D Soukromí Screen Protector Pro iPhone 12 11 Pro Max XS MAX XR Anti-spy Peep Tvrzené Sklo Pro iPhone 6s 7 8 Plus tónovaná Skla

Skladem


Prosím zvolte váš typ telefonu před provedením objednávky jsou iPhone typ Privacy Screen Protector vám pomůže udržet vaše soukromé zprávy soukromé, ujistěte se, že vaše obrazovka je pouze pro vaše oči. Design je jednoduchý, umožňuje pouze osoba, která drží telefon, aby vidět na obrazovce. Nikdy znovu budete muset kryt telefonu jen pro komunikaci v tajnosti. [Ochrana OSOBNÍCH údajů] TECHO Privacy Screen Protector udržuje vaše osobní, soukromé a citlivé informace skryté před cizími lidmi. Blokovat výhled z levé a pravé strany do 45 stupňů. Obrazovka je viditelná pouze pro osoby, které se přímo v přední části obrazovky. [PLNÉ POKRYTÍ] Speciálně design pro Apple iPhone 11 a iPhone XR (6.1 cm), aby pokryl celý displej, včetně zaoblené hrany. Nabízejí plné pokrytí, okraje k okraji ochranu absorbovat téměř žádný vliv. Práce s nejvíce případy. [HIGH DEFINITION] Vyrobeny s vysoce kvalitní srozumitelnost premium tvrzeného skla, TECHO soukromí sklo je mnohem jasnější než jiné ochrany soukromí chránič obrazovky. Nebojte se, vaše zařízení je jas obrazovky se sníží, a není třeba se obrátit svůj jas během dne na den operace.

[SNADNÁ INSTALACE] Bubble-Free Lepící usnadňuje instalaci. Můžete odstranit a znovu použít chránič obrazovky, pokud tam je nějaký problém při instalaci. Také naše on-line instalace video vám ukáže, jak správně nainstalovat screen protector. [OTISK-MÉNĚ] Potaženy hydrofobní a oleofobní jasné, vrstva, sklo chrání proti potu a zbytky oleje z prstů a udržuje vaši obrazovku telefonu nedotčené celý den.

Specifikace: Tvrdost: 9H ( iPhone XR je 9D) Tloušťka: 0,33 mm. Funkce: Zabránit nakouknutí. Kompatibilní: Pro iPhone XR / Xs / Xs Max / X / 8 a / 8 / 7 a / 7 / 6s plus / 6s / 6 plus / 6/Iphone 11/11 Pro Iphone/Iphone 11 Pro Max / 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max Balíček zahrnuje: 1 X Alkohol Tampon. 1 X Čistící Hadřík. 1 X Tvrzené Sklo / Bez Retail Box. Poznámky: Vzhledem k různým sledovat a světelný efekty, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.

84.31 Kč 104.14 Kč

Sdílet

Iphone 12 Screen Protector, Iconia 7 Obrazovky, Auto Papíru, Call Iphone 12, Filtr Obrazovky, Anti Peep Screen Protector, Film Soukromí, Sluneční Brýle ženy, Opmaoo Iphone Screen Protector 12, Peel A Stick Dlaždice Zdi.

Původ KN(Původu)
Funkce Další
Číslo Modelu
Materiál Další
Typ Další
Povrchová Úprava Další
Vyhledávání