2 Recenze SKU: e3495

95% Nový, Originální Pro GoPro Hero 5 Black 4K Akční Kamera HD Videokamera

Skladem


POZNÁMKA: Protože tento fotoaparát je z druhé ruky, jeho vodotěsné funkce není tak dobrý.Pokud potřebujete fotografovat pod vodou, prosím, používat jej s vodotěsné pouzdro. !

Toto je odkaz s baterii:

O Nás

Naše společnost se nachází v Číně, je odhodlána digitální fotoaparáty a videokamery ZRCADLOVKY opravy dílů.Mnoho z našich výrobků jsou nahrané na mém obchodě, pokud máte zájem o produkty fotoaparát díly, prosím, neváhejte nás kontaktovat!

O Velkoobchod

Pokud budete chtít zakoupit velké množství zboží od nás, můžete nás přímo kontaktovat prostřednictvím zprávy.Upřesněte model , značka, název a množství, které potřebujete, pak naše zákaznické oddělení vás bude kontaktovat do 48 hodin,a nabízíme vám ty nejlepší diskontní ceny.

Poštovné A Dodání

Existují dvě úrovně přepravní služby jsou k dispozici na Ali Express: urychlené lodní dopravy, standardní lodní dopravu.

- Urychlené Lodní dopravy, Dodací Doba je 3-7 pracovních dnů.

- Obyčejné Poštovné Dodací Doba je 7 - 25working dnů.

Nejvyšší kvalita; Konkurenční cena; Nejlepší a Včasné služby; Důvěryhodný prodejce.Všechny položky budou kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním .

2 973.80 Kč 3 130.32 Kč

Sdílet

Camara Digitální Fotoaparát, 3 Gopro, Sjcam 7000, Hero3, Lampa Gopro 7, 4k Go Pro, Black Shark 3 Pro, Gopro Session, Republikánská Strana, Cena Gopro Hero 5.

Kompatibilní Fotoaparáty Styl Akční Video Kamery
Nahrávání Definice standardní definice
Barva Exteriéru černá
stav 95%, Funguje Skvěle! V Dobrém Stavu!
Série Pro GoPro HERO 5 Černá
Použití Pod Vodou Ano
Typ Helma/Akční
UPC Neplatí
Vyhledávání