0 Recenze SKU: e342

BANMU 4 Panel Wall Art Obraz, Hudba, Kapely, Kytara A Police Drum Obraz Na Plátno Pro Obývací Pokoj Dekor, Nebo Jako Dárek

Skladem


Bez Rámečku / tisknout Pouze Materiál Plátno Malířské Plátno (Ne Ruční olejomalba) Balíček Plátno v Typ trubice Bez rámu, tisk na plátno, malování 1inch=2.54 cm 1 cm=0.39 in Poznámka: 1.Bílý okraj je na rámu každého panelu.Velikost měřicí ručně,může být 1-2 cm chybu. 2.Aby se náklady na dopravu a vyhnout rám poškozen při doručení,žádný mat, bez uvnitř rámu, žádné vnější rám. pouze plátno 3.Jako světelné efekty, barevné objekty, možná trochu lišit od fotografie. 4.Tento vynikající kvalitu plátno tisk je bez uvnitř a vně rámu, aby se náklady na dopravu, ale tato velikost je obvykle foto rámeček velikost .a můžete si připravte rám snadno 5.Malba je ruční práce, je vytištěn pomocí strojů. Pokud máte nějaký problém ,můžete mě kontaktovat kdykoliv ,my vám odpovíme vám co nejdříve .Díky. size=30X60X2+30X80X2 (12"X 24"X2+12X"31"X2)

397.34 Kč 709.54 Kč

Sdílet

Floyd Rose Tremolo, Dřevěné Stěny Police Dekor Pro Obývací Pokoj, Ors Kondicionér, Koupelna Police Dřevěné, Abstraktní Kytara Wall Art, Plátno Multi, Hall Police, Rosegold Dekorativní Nástěnné Police, Jeden Dekorativní Nástěnné Police, Dinosaurus Plakát.

Režim rámečku Nerámováno
Styl Moderní
Typ Plátno Tisků
Rám No
Střední normální inkoust
Velikost (cm) 30cmX60cmX2 30cmX80cmX2
Kaligrafie Malířské Plátno
Značka BANMU
Podpora Základní Plátno
Tvar Nepravidelné
Formulář Multi-picture Kombinace
Technics Sprej Malování
Předměty Stále život
Číslo Modelu [email protected]#sd
Materiál Plátno
Originální No
Vyhledávání