4 Recenze SKU: e3297

CBSBIKE USB Programovací Kabel pro 8fun / Bafang BBS01 BBS02 BBS03 BBSHD Mid Řídit Centrum Elektrické Kolo Motoru Naprogramován

Skladem


8fun / Bafang USB Programovací Kabel pro BBS01 BBS02 BBS03 BBSHD Střední Disku / Center Motor Naprogramován Kabel

Tato USB programovací kabel umožňuje připojení PC a 8fun Bafang BBS02 střední hnací motor elektrický bike kit s cílem změnit základní uživatelské úrovni regulátoru parametry, to není možné, pro změnu firmwaru a je bezpečné pro vás provést. Ty se bude "smažit" váš motor tím, že změny těchto parametrů. Změny byly provedeny na základě požadavků zákazníka pro zlepšení následující stížnosti: aby plyn působí jako škrticí klapky by měl místo jako on/off spínač, snížení proudu 25 ampér do 18 ampér bez dopadu na výkon zvýšit baterie a životnost motoru, zapnout na plný plyn v PAS úrovní 1-9, plyn během jízdy nastavit max rychlost (max speed se vztahuje pouze na PAS). Kompatibilní s BBS01, BBS02 a BBSHD motory.

Funkce:

· Ujistěte se, že to zapadá zadáním čísla modelu.

· Tato USB programovací kabel umožňuje připojení PC a 8fun Bafang BBS02 střední hnací motor

· Elektrické kolo kit s cílem změnit základní uživatelské úrovni regulátoru parametry, to není možné, pro změnu firmwaru a je bezpečné pro vás provést. Ty se bude "smažit"

· Váš motor tím, že změny těchto parametrů. Změny byly provedeny na základě

· Požadavky zákazníků na zlepšení následující stížnosti: aby plyn působí jako škrticí klapky by měl místo jako on/off spínač, snížení proudu 25 ampér do 18 ampér bez dopadu

· výkon zvýšit baterie a životnost motoru, zapnout na plný plyn v PAS úrovní 1-9, plyn během jízdy nastavit max rychlost (max speed se vztahuje pouze na PAS)

Balení v ceně:

1*USB Programovací kabel

1*Programovací software (Stažení do sebe)

1*UŽIVATELSKÁ příručka (Stáhnout sami)

200.13 Kč 333.69 Kč

Sdílet

Bafang Bbs02 Program, Bafang Lcd, Tsdz2, Bbs03, Bafang Zámek řadící Senzor, Bicycl, Bike Příslušenství Obecné, Bbshd, Motor Kola Elektrické Kolo 72, Bbshd Převodník.

Typ Další
Značka CBSEBIKE
Vyhledávání