2 Recenze SKU: e3257

ROCKBROS pěší Turistika Brýle Polarizované sluneční Brýle Muži Taktické Střelecké Brýle Rybaření, Lezení Sportovní Brýle UV400 Cyklistické Brýle

Skladem


RCKBROS pěší Turistika Brýle UV400 Protection Polarizované sluneční Brýle Muži Venkovní Rybaření Horolezectví Sportovní Brýle na Kolo Cyklistické Brýle Informace o Produktu: Typ: pěší Turistika Brýle Taktické Střelecké Brýle Polarizované čočky Polarizační čočky jsou vyrobeny pomocí procesu vstřikování, který zajišťuje optickou korektnost, která snižuje únavu očí a zvyšuje komfort. UV ochrana Všechny naše čočky blokují 100% UVA, UVB, UVC záření i škodlivé modré světlo až 400nm. Výměnné objektivy Vyberte si svůj styl z 5 objektivů různých odstínů a barev. Ultra Lehký Neuvěřitelně lehký design PC rám nabízí komfortní zážitek - budete zapomenete, že jste je nosit!

brýle,taktické brýle,taktické brýle,střelecké brýle Obsahuje: 1 sklenice pouzdro s čistícím hadříkem, brýle 1 pytel, 1 polarizované čočky test karty 1 pár polarizované čočky a 4 párů výměnných původní čočky, 1 Vnitřní rám pro krátkozraké čočky

Vlastnosti:

ULTRA LEHKÝ

Jako u každého kusu high-výkon zařízení, hmotnost je důležitým faktorem. TR90 je neuvěřitelně lehký, což přispívá k pohodlí našich brýle a sklon zapomínat na to máš.

POLYKARBONÁT MATERIÁL ČOČKY

Polykarbonát je mimořádně odolný termoplast, který se používá v neprůstřelné sklo, ochranné štíty a astronaut helmy. Je to ideální materiál pro výkon brýle, protože jeho vysoká odolnost proti nárazu, přirozená UV ochrana a nízká hmotnost. Všechny naše čočky jsou vyrobeny z polykarbonátu.

UV OCHRANA

Všechny naše čočky blokují 100% UVA, UVB a UVC paprsky, a škodlivé modré světlo až 400nm. Tyto škodlivé paprsky jsou hlavní příčinou šedého zákalu, rakoviny kůže a vrásky kolem očí-všechny velké důvody, proč se je zablokovat.

POLARIZAČNÍ ČOČKY

Naše Polarizované čočky jsou vyráběny pomocí procesu vstřikování, který zajišťuje, že jsou opticky korektní, snižuje únavu očí a zvyšuje její pohodlí. Stejně jako u všech našich objektivů. Polarizační čočky poskytují ochranu proti 100% UVA, UVB, UVC a škodlivé modré světlo až 400nm.

NASTAVITELNÉ FUNKCE

Nastavitelný nos podložky jsou k dispozici v některé z našich design. Skvělá funkce pro přizpůsobení přizpůsobit své brýle, které jsou zvláště výhodné pro ty, kteří s tvrdý-k-fit tváře a každého, kdo potřebuje, aby ubytovat dlouhé řasy. Mimo fit, nastavitelný nos podložky umožňují měnit proudění vzduchu a větrání za objektivem tím, že poskytuje schopnost zvýšit nebo snížit prostor mezi brýlemi a obličejem.

VÝMĚNNÉ OBJEKTIVY

Technologie používané v našich Výměnných objektivů. Různé čočky, různé odstíny a barvy. To vám umožní vybrat si ten, který vám vyhovuje nejlépe.

Produkt Údržba:

Nepoužívejte alkohol nebo jiné chemikálie k čištění objektivu, aby se zabránilo povrch rozbité. A ne udržovat sluneční brýle v tak špatném prostředí, vysoké teploty nebo delší dobu vlhký, aby se zabránilo deformaci.

Čočky Sportovní sluneční Brýle RockBros je high-tech nátěr, tak pravidelný úklid, údržba vodou je navrženo, aby se ujistil, dobrá kvalita by mohla být uchovávány a životnost prodloužena.

284.23 Kč 490.00 Kč

Sdílet

Sklo Polar, Rockbros Pedálu Keo, Indické Zmije, Rukavice Rockbro, Cyklistické Brýle Barevné, Bicycl, Jóga, Daisy X7 Brýle Vojenské Brýle, Atago, Velké Taktické Brýle.

Typ Pěší Turistika Brýle Taktické Střelecké Brýle
Hmotnost About 29g
barva Černá, červená, modrá, bílá
Pohlaví Unisex, Muži, Ženy
Čočky Materiál Polykarbonát
Speciální Vhodné také pro krátkozrakost jezdci
Tip Logo na objektivu, budou odstraněny.
barevné čočky Šedé, Barevné, Modrá, Žlutá, Transparentní
Původ KN(Původu)
Model Venkovní UV Ochranu Polarizované sluneční Brýle
Materiál Rámu Acetát
Značka ROCKBROS
Funkce Polarizované UV400, 5 Objektiv
Výška Čočka 4.3 CM
Viditelné světlo penetrace 100%
Číslo Modelu 10001
Objektiv Šířka 7.2 cm
Vyhledávání