0 Recenze SKU: e3234

Dálkové Ovládání Vhodné Pro Toshiba Úspory Energie Centrální Klimatizace

Skladem


Popis

1. 100% Nové, Vysoce Kvalitní Dálkové Ovládání

2. Mini Objednávky je 1 kus, Žádné Baterie Zahrnuty

3. Standardní Balení s Bublinková fólie Ochrana

4. Poznámka:Toto je náhradní dálkové ovládání,nemůžeme zaručit, všechny funkce tlačítek plně kompatibilní s původní model,ale hlavní funkce funguje skvěle,pokud potřebujete speciální funkce,prosím, zkontrolujte, zda obraz rozložení tlačítek opatrně, pokud to vyhovuje vašim potřebám.díky

Záruka

1. Všechny produkty byly testovány v dobrém stavu a bude loď v rámci přislíbené datum dodávky.

2. Pokud vlastníte č. potřebovat položky, prosím, vrátit k nám do 7 dnů na vrácení peněz, kupující jsou odpovědné za přepravní náklady.

3. Pokud položka je vadný v 3 měsíce,zašleme vám náhradní aniž extra poplatky nebo nabídnout vrácení peněz po obdržení vadné položky.

Zpětná vazba

Vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu,což je velmi důležité pro náš obchod více silnější,vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

POZNÁMKA: Zákazníci v Rusku, musí poskytnout své celé jméno včetně prostřední jméno!

Good Štěstí a Šťastný Nabízení !!

208.90 Kč 234.77 Kč

Sdílet

řízení, Výškově Nastavitel, Ir Ventil, Klimatizace Toshiba, Ovládání Toshiba, Klimatizace Dálkové Ovládání Pro Mitsubishi, Ovládání Hvac, Klimatizace Dálkové Ovládání Toshiba, řízení Mitsubishi, Hvac Termostat, Pokojový Termostat S Dálkovým Ovládáním.

Balíček No
Značka Mownxih
Bezdrátová Komunikace IR
Použití Klimatizace
Kanál 3
Frekvence 433 MHz
Vyhledávání