1 Recenze SKU: e3178

Wallpad 1 Gang 2 cestný Přepínač, Černý Panel, Elektrický Nástěnný Vypínač EU Standard s Drápy Fit Kulatý Box

Skladem


Pokud jste kupující z Evropy včetně Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Ukrajiny, Arménie, budete mít šanci, aby se naše Služby DDP ( Ze Zaplacené Daně, platíme veškeré daně daň pro vás) . Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro potvrzení, zda vaše objednávka je k dispozici. Wallpad je britská Značka, které můžete důvěřovat!

Z6 produkty jsou určeny pro spotřebitele v EU. V zadní části produktu je s drápy a fit EU boxy perfektně! Takže stačí nahradit produkty bez nahrazení krabice!!

T on knoflíku stmívače a vypínače jsou vyrobeny z čisté mosazi, aby byla zajištěna dlouhá životnost použití a luxusní zážitek. Při stejné kvalitě můžete najít výrobky za nízkou cenu.

Wallpad 1 Gang 2 cestný Přepínač, Černý Panel, Elektrický Nástěnný Vypínač EU Standard s Drápy Fit Kulatý Box

Skutečné Obrázky Produktů

Tipy pro zákazníka Velkoobchodní a pokles lodní dopravy jsou i uvítal? Pro velkoodběratele nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo. Pro pokles lodní dopravy,můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli. Jak mohu sledovat můj pozemek? Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít), Co můžu udělat, když nákup ochranu, čas se krátí? Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

400.47 Kč 728.11 Kč

Sdílet

Spínač Snímače, Mosazné Nástěnné Světlo Lampy, Bzučák 3v, Přepnout Wifi, Drát Vypínači, Audio Switcher, Elektrický Spínač S časovačem, Vypínače Hmoždinky, Tlačítko Spínače, Spínač Wallpad.

Funkce Mosaz přepínač
Materiál Měď
Číslo Modelu 1 Gang Přepínač
Typ Položky Přepínače
Velikost Panelu 86*86mm
Záruka 5 Let
Značka Wallpad
Knoflík Materiál Mosaz
Typ Přepínače Přepínač
Použití pro Osvětlení
Instalační vzdálenost 60mm
barva černá
Aktuální 16A
Certifikace GS
Napětí AC 110~250V / 50~60Hz
Vyhledávání