1 Recenze SKU: e3172

TCG057V-CM2 TCG057VGLBA-G00 5.7 inch KYOCERA nové Průmyslové Panel pro Yaskawa DX100 JZRCR-YPP01-1 Náhradní Dotykové TP-3682S2

Skladem


TCG057V-CM2 TCG057VGLBA-G00 5.7 inch KYOCERA nové+ Průmyslový Panel pro Yaskawa DX100 JZRCR-YPP01-1 Náhradní Dotykový Panel TP-3682S2 Profesionální prodej a velkoobchod vysoce kvalitní průmyslové řídicí řada dotykových panelů, LCD obrazovek, tlačítka, panely, vysokonapěťové desky. přizpůsobit touchpady, tlačítko panely a ochranné fólie. Uveďte, prosím, výkresů nebo vzorků. Vyrábíme produkty, které splňují vaše požadavky dle vašich požadavků. Kontaktujte nás pro vlastní výrobky!! Doprava : 1, Doprava přes China Post Registrované Leteckou Poštou nebo ePacket. 2, Budeme posílat vaše zboží do 3 pracovních dnů poté, co dostaneme vaši objednávku . 3, Normálně se můžete dostat zboží do 27 kalendářních dnů . 4, Prosím, ujistěte se, že vaše přepravní informace ( včetně adresy / psč / telefonní číslo / kontaktní osoba), jsou správné, před cílem . Pokud chcete nám poslat na jinou adresu , pls, informujte nás předem , a nechat vzkaz v naší transakci. Balení : Vnější obal je silného kartonu , vnitřní balení je pěna , bude to silný a dostatečně bezpečný , aby se zabránilo dostat rozbité při přepravě . Záruka : 1, Jsme se 12 měsíců záruka od je datum odeslání , bez ohledu na to, co problém s kvalitou je . 2, Pls zůstat v kontaktu s námi , pokud máte nějaké problémy, pls kontaktujte nás okamžitě , pomůžeme vám vyřešit problém co NEJDŘÍVE. . Zpětnou vazbu : 1, Když se dostanete zboží , pls potvrdit, že jste dostal zboží . 2, Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, dejte nám svůj pozitivní zpětnou vazbu, která bude oceněna. 3, Pokud máte nějaký problém, prosím, kontaktujte nás před dát nějakou zpětnou vazbu , pls, dejte nám vědět o problému . Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém za vás ASAP. . Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité . Připomenutí : Naše cena není včetně jakékoliv celní daň / poplatek v cíli . Budete muset platit nějakou daň / poplatek, nebo ne , když zboží, získat Celní Odbavení v určení Celní , To závisí na zákony v zemi určení .

313.03 Kč

Sdílet

Tepelné Kyocera M2040, Auto Gril Síťoviny, Av4.nás, Edison Patent, Kyocera Fs Toner, Náplň Toneru Kyocera, Dx100 Fuji, Kyocera Sluneční Panel, Motor Yaskawa, Kyocera Ovládací Panel.

Původ KN(Původu)
Vyhledávání