3 Recenze SKU: e3100

NOVÉ 5/1 ks eWeLink smart Switch automation, smart home 2CH diy Modul 4/6 klíč dotykový spínač kompatibilní alexa google voice control

Skladem


Specifikace:

Napětí: 180-240V

Výkon: Do 100W

Velikost: 57 mm*35 mm*17mm

WiFi: 2,4 G

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

APLIKACE:eWeLink

Tento produkt je jediné live wire přepínač, neutrální vodič k internetu není potřeba.

Podpora Smart Reproduktor Ovládání:Práce S Alexa Google Domov

Energie v reálném čase aktualizace stavu v Reálném čase pracovní stav zpětnou vazbu, Není třeba se starat o vypnutí zařízení, když jste daleko od domova

Více Sdílení Ovládat Jeden mobilní telefon lze ovládat více zařízení.

Více účtů lze ovládat jedno zařízení.

Sdílet radost s rodinou.

Jeden modul může být řízen tím, že více Telefonů

Harmonogram a Odpočítávání

Naplánovat čas pro zapnutí/vypnutí přístroj se automaticky, multifunkční časovač skupiny nastavení, nastavit pracovní dobu.

Prosím, vypněte napájení před instalací. Nelze spustit instalaci proces, když se napájení na Připojení kondenzátoru k neutrální vodič první, pak připojte se spínačem modul Po modulu, připojení je dokončeno, neinstalujte panel, pokud přidání zařízení do aplikace a ovládat jej úspěšně(Pozor: musí být kondenzátor připojený)(kondenzátor zahrnují)

Specifikace:

Řízené Zařízení Napětí: AC/DC7-32V/AC85-250V

Podporuje ovládat různé napěťové rozsahy

Indikátor: indikátor signálu, relé vytáhnout na světlo

Rada spotřeba:

Pohotovostní proud: 80mA

Energie v pohotovostním režimu:

Vstupní proud: ≤10A; Příkon: ≤2200W

2 Kanál Celkové Zatížení: 10A/2200W

Jeden Zatížení: 10A/2200W

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

Tento bezdrátový spínač je nákladově efektivní zařízení s WI-FI ovládání modul, žádné programování, stačí stáhnout APLIKACI a odkaz WI-fi poté může ovládat vlastní cloud. Tak dlouho, jak modul odkazy WI-fi, připojené spotřebiče různých druhů a značek mohou být ovládány prostřednictvím telefonu APP EWeLink z kdekoliv a kdykoliv na světě. Mezitím, nastavením časové plány pro vaše spotřebiče a sdílení ovládat svůj inteligentní dům společně s rodinou, můžete udržet bezstarostný život.

Snadno přestavět tradiční přepínání.Blokování、Tipovací、samosvorné.

Sdílet kontrolu. Můžete sdílet své zařízení s vaší rodinou, přidat nějaké oprávnění, a nechť vaše rodina být zdarma pro ovládání Spínače.

Se všemi světly smart Použitelné na téměř všechny světla.

Snadno dálkové ovládání.

Automatizovat je on/off s plánovanou/odpočítávání/loop časovače.

Nechte své kotel auto-start ráno.

Pití šálek teplé vody v dopoledních hodinách může léčit své tělo tím, že pomáhá trávení a zabraňuje předčasnému stárnutí.

Vytvoření naplánované časovače, aby váš kotel pracovat v 7:30.m každý den.Vypít šálek teplé vody, když se probudíte.

Připojte smart home switch pro obvod s kompaktní a přenosný design,snadné použití.

*Podporuje WiFi sítě. Podporuje řadu WiFi inteligentní přepínače na jeden chytrý telefon.

*Podporuje sledování stavu: stav zařízení včas poskytnuty EWeLink.

*Podporuje vzdáleně zapnout nebo vypnout připojené spotřebiče, například světlo, rychlovarná konvice, elektrický vařič rýže, elektrický závěs/dveře, couvací motor, atd.

*Hlasové Ovládání: Kompatibilní s "Amazon" Alexa/pro Google Domova/Hnízda, IFTTT.

*Podělte se o Control: ovládejte svůj chytrý dům společně s rodinou.

Specifikace:

Jméno:WI-fi Smart Switch

Barva:Černá/Bílá

Napájení:95V-250VAC

Bezdrátové připojení:802.11 b//n, 2.4 G

Materiál:ABS+Tvrzené Sklo

Popis:

Inteligentní Wi-Fi Touch Zdi Vypínač

Tento dotykový přepínač podporuje maximální výkon 2200W, které umí pracovat s většinu světla a jiných elektrických zařízení, připojení k váš chytrý telefon, a ovládat své domácí spotřebiče s lehkostí.

Inteligentní a silné funkce

Uživatel může ovládat tento Wi-Fi zásuvky přes hlas přes Alexa / Google zařízení vypněte spínače, jejichž podpora funkce časovače (funguje v režimu offline stavu), včetně odpočítávání, jedno a opakující časovače lze nastavit na většinu. 8 skupin časovače

Dálkové ovládání aplikace

Uživatel může použít smartphone vzdáleně ovládat domácí elektronické zařízení, kdykoliv, kdekoliv a tak dlouho, jak telefon má 2G / 3G / 4G / WIFI síti, kompatibilní s iOS a Android operační systémy s eWeLink / Tuya

ALEXA a GOOGLE ŘÍZENÍ

Kompatibilní s Amazon Alexa (Echo / Bod / Tap) Google Assistant IFTTT! Letenku pult s Amazon Alexa nebo Google Domova, aby se váš světla zapnout nebo vypnout s vaším hlasem, Není potřebné náboje

APLIKACE načasování funkce

Inteligentní časovač, spínač se automaticky zapnout / vypnout po nastavení časovače pro tento přepínač, který je nezbytný pro každodenní plánování a přinese vám příjemné a inteligentní životní styl.

CITLIVÉ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Tento smart switch je tvrzené sklo dotykový displej je citlivý na ovládání touch, prémiový těžký sklo materiál poskytuje až 20 milionů dotkněte se čísla přes naše přísné testování. Je vodotěsný, odolný proti vlhkosti, odolné proti poškrábání.

Snadné nastavení

Nemá nedostatek jídla, Uživatelská Příručka, QR Code, Stáhnout Smartlife / Ewelink Aplikace, nebo downlaod z App Store nebo Google Play Store a připojte vaše mobilní zařízení k vašemu zařízení 2,4 GHz Wi-Fi sítě, najít vypínač , pak se můžete obrátit na světla nebo ovládání jiných elektrických zařízení s lehkostí dodáváme angličtina, němčina, Itálie, Uživatelský Manuál v 5 jazycích pro snadné ovládání ve Francii a Španělsku.

157.77 Kč 258.56 Kč

Sdílet

Wifi Modul Mi, Pro Domácí, Domů Smart, Přepnout Wifi, Přizpůsobit Wifi, Multi Smart Plug, Dveře Tuya Smart, Siemens Spínač, Domácí Nošení, Homekit Spínač.

Stav Sestavy Ready-to-Go
Číslo Modelu eWelink
Certifikace ROHS
Podpora Dropshipping
Značka centechia
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Kamery Jsou Vybaveny Ano
Původ KN(Původu)
Vyhledávání