0 Recenze SKU: e3034

7 Dní Pill Case Tablet Třídič Medicíny Týdenní Skladování Box Kontejner Organizátor P9

Skladem


tělo, td, th { font-family: arial, helvetica, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } 7 Dní Pilulka, Pouzdro Tablet Třídič Medicíny Týdenní Skladování Box Kontejner Organizátor P9

Položka Specifikace: Funkce:

Celý kombinovaná jednotka velikost:3" x 2" x 4"

Velikost každého prostoru zásobník:2.9" x 1.7"x 0.45"

Velikost každého segmentu:1.25" x 0,7" x 0.45"

Barva: jak je znázorněno na obrázcích.

Denní Pilulka Organizátor, Třídič Box Udržuje vaše každodenní pilulky úhledně uložené, organizované, aready, když je potřeba.

Pořadatel má 7 oddělení a prostor je Barevně Kódované s Den vytištěné na vnější, pro větší jednoduchost a pohodlí. Tyto oddíly jsou uloženy jako rozkládací zásuvky od jejich držitele, stejně jako kartotéce.

Každý prostor má čtyři segmenty, každý vytištěna slova Snídaně, Oběd,Večeře a Postel čas, což je navíc jednoduché a snadné, takže si nikdy nezapomeňte vzít své léky znovu. Setříděné úseky dáme vám vědět, který z nich vzít a kdy se.

Dávkování a Organizátor vaše každodenní léky s lehkostí a jednoduchostí.

Umožňuje pamatovat si, které léky brát dál.

Udržet své léky organizované s lehkostí.

Sedm naskládané přihrádky vytáhněte jako zásuvky.

Každý prostor má 4 samostatné segmenty pre-druh léky pro: snídaně, oběd,večeře a před spaním.

Barevně Odlišeny a označeny pro snadnou identifikaci pro každý den v týdnu.

Poznámka:

Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz může být trochu odlišná od skutečné barvy položky,díky za pochopení.

Balíček Zahrnuje: 1 x Týdenní Pilulku Organizátor Box

1,O Doprava: Po objednání výrobku, budeme loď váš nákup během 3-4 dnů. Pokud máte speciální požadavky,prosím, zanechte nám zprávu nebo nás kontaktujte přímo. 2,O Vrácení peněz: Pokud je zboží poškozeno při přepravě, můžete se vrátit to do 7 dnů. Při žádosti o vrácení peněz musí kupující získat potvrzení od prodávajícího. 3,O, Velkoobchod a Dropshipping: Pro velkoobchod, nabízíme slevu nebo zdarma expresní přepravy, které trvá jen 3-8 dní, aby se dospělo. Pro pokles lodní dopravy, můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli. 4,Jak mohu sledovat můj pozemek?: Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít) 5,Co mám dělat, když nákup ochranu, čas se krátí?: Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

139.61 Kč 191.16 Kč

Sdílet

Ekoa Pill Box, Pilulku Pilulky Box, Velké Pilulka řezačka, Muži Pilulku, Vrstvy úložné Boxy, Ileaf Skladování, Ika Skladování, Dní Doprava, Cnc Obrazovce, Box Pilulku.

Velikost 3\" x 2\" x 4\"
Značka Breathleshades
Materiál Plastové
Číslo Modelu Týdenní Pilulku Organizátor Box
Původ KN(Původu)
Vyhledávání