1 Recenze SKU: e2984

Přenosné Pouzdro Pro Bose Rámy Tenor Bluetooth sluneční Brýle, Cestovní Pouzdro Nárazuvzdorný Proti pádu Velké Kapacity Bag

Skladem


Přenosné Pouzdro Pro Bose Rámy Tenor Bluetooth sluneční Brýle, Cestovní Pouzdro Nárazuvzdorný Proti pádu Velké Kapacity Bag

Popis: 1. Velká Kapacita: high-end přenosný EVA taška s velkou kapacitou, můžete ukládat sluneční brýle pro Bose Rámy Audio sluneční Brýle/pro Rámy Tenor/pro Rámy Tempo.

2. Neotřelý Design: přenosný, odolný, vodotěsný, lehký a pohodlný design, případ je snadné přenášení, sluneční brýle pro Rámy, sluneční Brýle Audio/pro Rámy Tenor/pro Rámy Tempo a nabíjecí kabel, vychutnat kdykoliv a kdekoliv.

3. Vysoká Ochrana: pouzdro chrání před vnějšími poškrábáním a nárazy, pomáhá chránit cennosti před poškozením. Chránit stabilitu a bezpečnost elektronických produktů. All-round zip může zajistit bezpečnost zařízení.

4. Ultra-lehký a Přenosný: Snadno se přenáší, nebo dát do další kufr. Plynulý, ale silný 360 ° zip pro snadné otevření a zavření. Vybaven pohodlnou ruční popruh, případ je snadné přenášení.

5. Ochranný Skladovací Obal: skladovací těžké nést zavazadla poskytuje lepší ochranu pro chytré brýle.

Specifikace:

Materiál: EVA

Funkce: anti-poškrábání, nárazuvzdorné, semi-vodotěsný a prachotěsný

Barva: černá

Velikost: cca 17*7*7cm/6.69*2.76*2.76 v

Vhodný model pro Bose Rámy Audio sluneční Brýle/pro Rámy Tenor/pro Rámy Tempo

Balení Seznam:

Skladovací Taška*1

145.66 Kč 208.06 Kč

Sdílet

Sluchátka Bose Sluchátka, Bose Bluetooth Headset, Muži čepice Sluneční Brýle, Bose Sluchátka Speciální, černá řasa Natáčka, Bosina Bose Bluetooth, Bose Soundlink, S115, Sklo Sluneční Brýle, Polštář Reproduktor.

Typ Případy
Původ KN(Původu)
Značka Rondaful
Kompatibilita Další
Aplikace Věkové Skupiny Dospělé
Vyhledávání