4 Recenze SKU: e2939

Reproduktory Sluchátek 3,5 MM Audio Přepínač Konvertor, Regulátor Hlasitosti, Zesilovač nastavení

Skladem


pls upozornění:nelze použít pro tato Tři typ Audio vstup Reproduktory

Audio Přepínatelné: už nikdy nebudete muset zástrčku nebo odpojte sluchátka znovu. Ani budete někdy mít, aby si s nastavení zvuku na počítači znovu - místo toho, aby této úžasné, velké troubení fyzické knoflík na stole.

Ovládání hlasitosti: celá horní část Drátu Regulátor je jeden velký, fyzické ovládání hlasitosti, můžete ovládat hlasitost počítače, reproduktorů a sluchátek. 1. První skončit nastavením, takže plné objemu proudí ven z počítače, 2. pak nastavte úroveň hlasitosti vlastně chcete používat tento velký knoflík, který je mnohem jednodušší, než lovit nastavení na vašem počítači. Žádné další jak se vaše ušní bubínky odstřelil, když jste omylem dát na sluchátka s počítačem hlasitosti celou cestu nahoru.

Poznámka: 1. Prosím, použijte standardní 3,5 rozhraní sluchátka a nelze použít mobilní sluchátka. (Jako sluchátka sluchátko má mikrofon, pokud vás přímo spojit s tím, že bude apprear žádný zvuk na jedné straně.) 2. Ovládání hlasitosti knoflík má velmi příjemný hladký pocit, prosím, nenuťte ji. 3. Prosím, nepoužívejte tento produkt ve vlhkém prostředí, i když výrobek byl zabalen s nepromokavého materiálu, komponent může být také zlomené ve vlhkém prostředí po dlouhou dobu

183.23 Kč 215.57 Kč

Sdílet

Hi-fet Zesilovač, High Power Zesilovač, Audio Přepínač, Knoflík Ovládání Hlasitosti, Audio Auto, Audio Streamer, Audio Switcher, Bluetooth Reproduktor, 6p1, J Audio Fx.

Původ KN(Původu)
Maximální Výkon Na Jeden Kanál NE MOC
Programy 2 (2.0)
Certifikace NIC
Číslo Modelu Volume Controller
Značka TCXRE
Balíček Ano
Vyhledávání