2 Recenze SKU: e2904

BIO DISC 2 s Silikonový ochranný Kroužek Skalární Negativní Energie Adisc dodává energii Vody Quantum Skalární Harmonizovat Energie Vysoká

Skladem


Popis:

Barva:Bílá

Tvar:Kulatý

Materiál:Sklo

Hmotnost:cca 320 g

Funkce:

Bio Disk je přírodní energie zařízení.Energie, vytváří konkrétně omlazuje molekulární strukturu ve všech kapalin.Molekulární struktura způsobuje, že jakákoli kapalina, aby se stal více hydratace, lepší chuť a prodloužit trvanlivost.Umístěn je v lednici, Bio Disky energetické frekvence prostupuje v lednici, všechny kapaliny, maso a ovoce bude chutnat lépe, a mají prodlouženou život.Obnovené molekulární řetězce jsou podobné těm nalezený v zdravé přírodní pramenité vody.Bio Disk 2 má vyšší odolnost vůči teplu a nárazu, což umožňuje udržet si dobrou fyzickou sílu, vlastnosti i po delším vystavení nepříznivým podmínkám životního prostředí.Bio Disk 2 je dodáván s vysoce kvalitní silikonové pryže štít chránit při každodenním používání.Štít se snižuje riziko případného rozbití nebo poškození bez vlivu na energetické vlastnosti disku.Trvanlivost, životnost a použitelnost byly značně posíleny od jeho předchůdce.Léčivá síla Bio Disk 4 se ukázala překvapivě rovnováhu "jin" a "jang" a léčit různé syndromy.

Co je vyroben z:

Bio Disk je vyroben z 13 technicky upravených přírodních minerálů, nano fusion proces pomocí několika vysoké teplo fúze metody, strukturálně dluhopisy minerály spolu, na molekulární úrovni.Kombinace minerálních látek a fúzí techniky vytváří katalytické přeměny energie, které známý jako "Skalární Energie".Toto 21. století technologie vytváří dlouhotrvající přirozený skalární rezonance, která má schopnost být převedeny do jakékoliv tekutiny, obnovuje přirozenou molekulární řetězce.

Jak funguje přenos energie do vody pomocí Bio Disk

Bio Disku energie otáčení do kapaliny, proti směru hodinových ručiček, nebo kapalina může být nalita přes Bio Disk, kde je 'zvedne' rezonance.Rezonance generované je podobná té, která je nalezena v zemi v okolí mnoho léčivé pramenité vody na světě.

Bio Disc 2 Skalární Bio Energie Výhody:

Zlepšení chutě všech kapalin.

Zvýšení pitné vody úroveň energie.

Zvýšení tělesné energetické hladiny.

Maximalizovat nutriční výhody.

Vyživují vaše mysli, těla a ducha.

Prodloužit trvanlivost všech zeleniny, ovoce a masa.

Zlepšit zdraví a kvalitu spánku.

Posílit imunitní systém.

Detoxikovat a hydrataci všech buněk v těle.

Omladit buňky.

Snížit hladinu stresu.

Zvýšení hladiny kyslíku v krvi

Pomoci při úlevě od bolesti.

Vyvážení vaše Yin A Yang a vytvořit chis Životní Síly.

Zvyšuje účinnost doplňků stravy, zvýšení hladiny hydratace pitné vody pořízené s doplňky.

Jak používat Bio Disk 2

Zalijeme vodou nebo jakoukoliv kapalinou přes disk.Voda nebo kapalina bude okamžitě být pod napětím a má lepší chuť a vyšší obsah kyslíku.

Místo Bio Disk v lednici, aby povzbudit všechny spotřební materiál pro lepší příjem živin.

Místo Bio Disk pod postel, aby zlepšit kvalitu spánku.

Místo Bio Disk do vany s vodou ke zlepšení tělesné energie.

Dát čtyři lahve pod proudem vody pod postel, jednu v každé noze postele, aby absorbovat negativní energii a vyzařují pozitivní energii.

Nosit v ty kapsy nebo tašky zlepšit vaše aura.

Jednoduše odrážet sluneční paprsky skrze objektiv na plochu s bolestí, držet disc 21 cm od postižené oblasti, a točit kotouč proti směru hodinových ručiček.

Místo Bio Disk ve čtyřech rozích domu, aby se kvantové pole, které vám pomůže harmonizovat energie a frekvence v domě, čímž EMF (elektromagnetické vlny) nejsou zadarmo, být radikální cestující z těla.

Obsah balení:

1x Bio Rips 2

1x Manuál

1x Box

Upozornění:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, aby nepatrná odchylka pro měření údajů.

3.Prosím, dovolte 1-3cm chyba.

314.49 Kč 449.31 Kč

Sdílet

Zpět Nosítka, Zbraň Massag, Harmonizer Energií, Gambit, Massag, Harmonic Drive Redukce, Alphaline Kabely, Corsair Hydro, Mca, Anti Houba Laserové.

Hmotnost approx 320g
Množství 1KS
Tvar KOLO
Původ KN(Původu)
Typ Položky masáže a relaxtion
Aplikace Tělo
SKU SKU100241
Materiál sklo,Negativní ion
Značka KURADI
Vyhledávání