1 Recenze SKU: e2842

EMS Fitness Trenér Pás LED Displej Elektrický Stimulátor Břišních Svalů Nálepka Pasu Školení Zařízení, Vybavení Domácí Posilovny

Skladem


Popis:

Micro-electro-bolesti svalů patch se liší od obyčejné bolesti svalů patch.POSLANCI čip napodobuje lidské biologické informace, přísně dodržuje mikro-aktuální frekvence stanovené lidské magnetické pole, a zápasy s lidským tělem, aby se svalové chvění zdravější a přirozenější.

EMS bio-mikro-elektrické technologie používá slabý proud stimulovat nervový systém a simulovat mozek vysílat signály, protože svalový pohyb k dosažení účelu cvičení.s pomocí vědecké a technologické síly, láme přes dovednosti omezení.

6 rychlostních stupňů, můžete si vybrat zařízení, které vám vyhovuje, krok za krokem.

USB režim nabíjení, pohodlné a rychlé životnost baterie.

Tento model je vhodný pro relaxaci svalů, budování svalů, trénink svalů, trénink břišních svalů, snížení břicho a školení vesta linky.

Tipy: Tento fitness pás přijímá EMS mikro-současné technologie, která aktivně stimuluje svalové tkáně prostřednictvím mikro-proud pro dosažení účelu cvičení.Před použitím je třeba, aby otřete vodu první.Ve vodivé tkaniny, tam bude mírný elektrický šok během použití (v závislosti na individuální postavě).To není problém s kvalitou, to je normální pracovní princip produkt.

Specifikace:

Název produktu: zeštíhlující pás

Baterie: lithium baterie

Technický princip: EMS elektrická stimulace svalů

Hmotnost produktu: cca 310g

Hlavní stroj rozměry: cca 6 cm*2,5 cm*7,5 cm

Pás velikost: cca 110cm

Obsah Balení:

Host *1 zeštíhlující pás *1 USB nabíjecí kabel *1 návod *1

170.92 Kč 224.76 Kč

Sdílet

Muži Trenér, Desítky Velký Stroj, Domácí Spotřebiče Obecné, Shaper, Dhl, Fitness Zařízení Pro Páteř, Pasu Trenér Sa, Abdomin, Muži Svalový Stimulátor, Elektroda Elektro Stimulaci.

Aplikace Pás Pás Školení
Režimu Výuky --
Baterie Lithiová Baterie
Hmotnost Produktu o 310g
Původ KN(Původu)
Metoda Operace Typ Pásu
Technický princip EMS-elektrická stimulace svalů
Číslo Modelu Břišní
Název produktu Zeštíhlující Pás
Vyhledávání