0 Recenze SKU: e2789

VidaXL nový design Kultivovaný Masivního Dřeva Kulatý konferenční Stůl čaj s lakované železné nohy kreativní obývací kulatý stůl

Skladem


Popis

Tento konferenční stolek v industriálním stylu vyzařuje vintage kouzlo a bude nadčasový doplněk do vašeho domova. Konferenční stolek může být také použit jako konferenční stolek, odkládací stolek, noční stolek, stojánek nebo telefon stojan.

Stolek je ručně vyráběné z masivního dřeva, které je pevné, trvanlivé a krásné, a má vlastnosti různých dřevin sheesham, teak, palisandr, mango dřevo, akát, recyklovaného dřeva , tvrdého dřeva, atd. Každý krok procesu je provedeno s maximální pečlivostí, ať už je to leštění, malování nebo lakování a řemeslné práce přispívá k velkolepé retro stylu. Krásné dřevo zrna, aby každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatních. Rámy jsou vyrobeny z odolného železa, které dodává robustnost stolu.

Vezměte prosím na vědomí: Barvy se liší od jednoho kusu nábytku k jinému, že každý z našich konferenční stolky unikátní; dodání je náhodný.

Specifikace

Barva: multicolor

Materiál: masivní dřevo stolu + lakované železné nohy

Rozměry: 60 x 35 cm (Průměr x H)

Zcela ruční

Leštěný a lakovaný povrch

Značka: vidaXL

3 134.91 Kč 3 918.74 Kč

Sdílet

Ve Věku Dřevěné Konferenční Stolek, Pánské Obývací Pokoj Nábytek, Mesa Salon, židle Vidaxl, Káva Tabl, Postel Skládací Stůl, Zlatý Malý Konferenční Stolek, Přírodní Dřevo Konferenční Stolek, Jídelní Stůl Nohy, Luxusní Design.

Typ Obývací Pokoj Nábytek
Je Zatažen No
Původ NL(Původu)
Způsob instalace Samo-obsažených
Složené No
Číslo Modelu vidaXL konferenční stolek
Tvar KOLO
Materiál Dřevěné
S Válečky No
místo původu -
Specifické Použití Konferenční Stolek
S Úložným No
Vzhled Starožitný
Styl Moderní Čínský
Obecné Použití Domácí Nábytek
Značka vidaXL
Vyhledávání