0 Recenze SKU: e27840

LINTIANCHENG 4ks Atrapa Kamery Dome venkovní S LED Světlem imitace Falešný bezpečnostní ip Kamera CCTV pouliční kamery dummy cam

Skladem


POZNÁMKA:

POZNÁMKA:TOTO NENÍ REÁLNÉ VIDEO KAMERA je 4 falešné kamery s červenou LED a vypadá jako skutečný fotoaparát. To je obtížné pro padouch/zloděj odlišit od skutečné CCTV kamery,Poskytnout účinné odstrašování.

Vhodné místo:

Vlastnosti:

Levné simulace monitorovací zařízení, které poskytuje efektivní odstrašení a zabraňuje zloději z páchání trestné činnosti.

FAQ

Q: Je tam veškeré logistické informace o sledování?

A: Ano.

Q: Nezávislé balení?

A: Ano.

Q: Je tam baterie?

A: Ne.

Instalační proces:

O velikosti:

barevný balíček:

O Platbu 1.Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 2. Plná platba musí být provedena do 7 dnů po objednávce, nebo bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému. 3. Ujistěte se, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa,psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace. Přeprava a Dodání 1.Singapore post : O 15-35 Dní, aby se dospělo, 2.China Post Air Mail : O 15-90 Dny, aby se dospělo. 3.DHL:O 5-15 Dní, aby se dospělo 4.EMS:7-15 Dní, aby se dospělo O zpětnou Vazbu 1.Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží. 2.Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás. 3.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy. Naším cílem je spokojenost zákazníka!Děkuji vám za pochopení!

380.86 Kč

Sdílet

CAMHI, Fotoaparát Falešné Venkovní, Micro Kamera Spy Video, Fotoaparát Ulici, Kamera Spy, Fake Camera House, 5mp Kit, Ios Kamery, Kabel Usb Fujifilm Finepix, Bezpečnostní Kamery Falešné.

Číslo Modelu Figuríny Fotoaparát
Značka TIAN CHENG LIN
Vyhledávání